EXKLUZÍVNE Na predaj veľký pozemok pre INVESTOROV so starým domom, obec Čižatice

Cena: 243 900,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 48593
 • Predaj: OBJEKTY PRE OBCHOD A SLUŽBY
 • Stav: Pôvodný stav
 • Výmera pozemku celkom: 3014 m2
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Elektrický prúd: 220/380 V
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Prevažujúca konštrukcia objektu: kamenná
 • Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Zastavaná plocha: 174 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka veľký pozemok o rozlohe 3014 m2 so starým domom priamo v obci Čižatice. Okrem domu sa na pozemku nachádza vonkajšia kuchyňa so sýpkou a drevená stodola, ktorá je z časti podpivničená. Všetky stavby sú vhodné na asanáciu, kde na pozemku vzhľadom k jeho veľkosti si nový majiteľ môže dovoliť postaviť viac účelových stavieb, ako penzión, potraviny, či iné podnikateľské využitie. Energie: plynová a elektrická prípojka na pozemku, pitná voda je zo studne, kanalizácia nie je. Občianska vybavenosť: materská škôlka hneď pri dome, 2x súkromné potraviny, 3 kostoly, obecný úrad. Obec Čižatice je vzdialená od Košíc 18km a v tesnej blízkosti sa na základe geotermálneho vrtu plánuje výstavba akvaparku, čo výrazne zvýši turizmus a zároveň možnosti podnikania pre domácich obyvateľov. Keď Vás daná nehnuteľnosť zaujala, neváhajte ma v prípade akýchkoľvek otázok kontaktovať: simko@tureality.sk, tel.:+421 41 3217800.

Maklér
Ing. Tomáš Šimko

Ing. Tomáš Šimko

Email

simko@tureality.sk

Kontakt

0904408322

Referencia na makléra

Daniela Nagyová

“Veľké ďakujem patrí Ing. Šimkovi za promptný predaj mojej nehnuteľnosti. Vyzdvihujem jeho ľudský prístup a profesionalitu. Prajem Vám pevné zdravie a veľa spokojných klientov, určite Vás budem odporúčať.”

Daniel Špánik

“Týmto sa chcem poďakovať pánovi Ing. Tomášovi Šimkovi za odborný a ľudský prístup pri predaji bytu, vrelo ho odporúčam.”

Jaroslav Bálint

“Skvelá práca a profesionálny prístup, vrelo odporúčam...”

Eva Kravcova

“Som veľmi spokojná. Veľmi ústretový, venuje sa klientom. Vidieť, že ho práca baví, budem určite odporúčať.”

Vladimír VARGA

“Vyjadrujem úplnú spokojnosť s predajom našej nehnuteľnosti a počítam s vami aj do budúcna.”

Gejza Aboši

“Touto cestou sa chceme velmi pekne poďakovať pánovi Šimkovi za rýchly a zodpovědný předák nehnuteľnosti. Boli sme vo všetkých smeroch s vámi velmi spokojený. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.”

Martin Šolc

“S prístupom pána Šimka som veľmi spokojný. Ochotne poradil a vybavil potrebné záležitosti spojené s kúpou bytu. Jasne vysvetlil aktuálny stav procesu kúpi bytu a všetky nasledujúce potrebné kroky.”

Marcela Szentkuti

“Ďakujem Ing. Šimkovi za profesionálny a ľudský prístup pri predaji bytu. Ochotný, trpezlivý, empatický. Správny človek, na správnom mieste. Svoju prácu vykonáva s plným nasadením, aj nad rámec svojich povinností. Prajem pevné zdravie a úspechy v práci. Ďakujeme.”

Michaela Bičkošová

“S prístupom a ochotou pána Šimka počas celého priebehu obchodu som bola maximálne spokojná. Svoju prácu odvádza s vysokým nasadením a ochotou pomôcť nám.”

Daniel Lukáč

“Veľmi dobrá, otvorená komunikácia, ochota riešiť veci rýchlo, seriózne a hlavne empaticky voči nám ako zákazníkom. Veľká spokojnosť.”

Vladimír Krivjaník

“Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánovi Šimkovi za jeho prístup pri sprostredkovaní predaja môjho bytu v Košiciach na Havanskej ul. Reagoval promptne a profesionálne, vybavil všetko a jeho ľudský prístup ma veľmi oslovil. Myslím si, že Vaša spoločnosť TU Reality bude mať úspechy práve vďaka takým ľuďom, ako je Tomáš Šimko. Ďakujem za profesionálnu prácu a prajem pánovi Šimkovi aj vašej realitke všetko dobré a mnoho úspechov.”

Anna Meteňková

“Vďaka pánovi Tomášovi Šimkovi prebehol predaj našej nehnuteľnosti bez problémov, zbytočných naťahovačiek a hlavne rýchlo. Oceňujem jeho profesionálny a hlavne ľudský prístup a prajem veľa pracovných a osobných úspechov. Ďakujeme pán Šimko”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578