Veľký stavebný pozemok, 1966 m2, Smolenice, okr. Trnava

Cena: 185 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 48268
  • Predaj: STAVEBNÉ POZEMKY
  • Výmera pozemku celkom: 1966 m2
  • Samostatný prístup: Áno
  • Elektrická prípojka: v dosahu
  • Príjazd: spevnená cesta
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TU reality exkluzívne ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v obci Smolenice, v časti Smolenická Nová Ves, o veľkosti cca 1966 m2. Pozemok je podľa platného územného plánu obce určený na výstavbu rodinného domu. Je však trochu zarastený kríkmi a náletovými drevinami. Na pozemku sa nachádza rozpadajúci sa starší rodinný dom. Z celkovej plochy pozemku je až 897m2 zastavaná plocha a nádvorie. Šírka pozemku je 15 m, postupne sa rozširuje na 30m. Možnosť napojenia na elektriku. Pozemok je bez tiarch. Fantastickou výhodou je jeho umiestnenie v susedstve lesíka. Obec Smolenice má výbornú občiansku vybavenosť (ZŠ, MŠ, lekár, lekáreň, pošta, obchody, reštaurácie...) a výborné napojenie na smer Bratislava, Trnava, Senica atď. Pozemok sa nachádza v tichej časti obce, v tesnej blízkosti pohoria Malé Karpaty. V okolí je dostatok možností na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, rybárčenie a na oddych a relax. V blízkosti sú vrchy Záruby a Havranica, Smolenický zámok, vodné nádrže (Buková, Boleráz, Horné Orešany), zrúcaniny hradov a zámkov (Korlátka, Katarínka...), Jaskyňa Driny, chatárska oblasť Jahodník a mnohé iné vyhľadávané turistické atrakcie. V prípade záujmu kontaktujte prosím: JANA VLACHOVIČOVÁ +421 41 3217800, vlachovicova@tureality.sk.

Maklér
Mgr. Jana Vlachovičová

Mgr. Jana Vlachovičová

Email

vlachovicova@tureality.sk

Kontakt

0911305732

Referencia na makléra

Tatiana Gallisova

“Pani Janku Vlachovičovú vrelo odporúčam každému kto chce bez problémov predať či kúpiť nehnuteľnosť!!! Je to úžasná žena, predala nám 2 byty. Je ústretová, ľudská, ochotná. Veľmi pekne jej ďakujeme za pomoc. Želáme všetko dobré.”

Milan Rys

“Veľmi profesionálny a ľudský, sympatický prístup pri kúpe nehnuteľnosti v Smoleniciach. Boli sme s maklérkou nad mieru spokojní.”

Margita Slovincová

“Maklérka bola veľmi milá, ochotná a starostlivá. Som jej prácou nadmieru spokojná. Ďakujem!”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578