EXKLUZÍVNE! Znížená cena! POZEMOK pod horou - vhodný na výstavbu rodinného domu ** OBEC LOŠONEC ** 621m2

Cena: 50 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 47971
  • Predaj: Pozemok pre rodinné domy
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Pozemok: prevažne rovinatý
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Výmera pozemku celkom: 621 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 660 m2 v okrajovej časti obce Lošonec, okres Trnava. Pozemok je rovinatý, nachádza sa v krásnom prostredí, v okrajovej časti obce, takmer pod horou. IS - elektrina v blízkosti, studňa na pozemku. Všetko za Vás vybavíme a zariadime, sprostredkujeme Vám najvýhodnejšie financovanie tejto nehnuteľnosti v prípade potreby HÚ. Bližšie informácie Vám radi poskytneme a obhliadku sprostredkujeme na +421 41 3217800 – naše call centrum, alebo mail: slobodova@tureality.sk.

Maklér
Ľudmila Slobodová

Ľudmila Slobodová

Email

slobodova@tureality.sk

Kontakt

0902595067

Referencia na makléra

Martina Matušková

“Dobrý deň chcem vyjadriť veľké poďakovanie. Pani Ľudmila bola veľmi milá, pozitívna, komunikatívna a veľmi ochotná. Vyžaruje s nej veľký pokoj a veľmi pozitívna nálada. Veľmi prijemne s ňou komunikovať s jej úsmevom na tvári je jednania o to viac pohodovejšie. Vždy ochotne odpovedala na otázky, vždy mi pripomínala a oznamovala postup aký bude nasledovať. Vážne myslím že svoju prácu miluje a robí ju s veľkou radosťou.”

Ivica Simic

“Všetko najlepšie o pani Slobodovej, rýchla dohoda, zodpovednosť, je naj ako maklérka.”

Jakub Divéky

“S prácou pani Slobodovej som nadmieru spokojný, všetko vždy vysvetlila, oboznámila s nasledujúcimi krokmi. Takže v skratke, profesionálny a skvelý ľudský prístup. Vrelo odporúčam!”

Martin a Barbora Karasoví

“Obraciam sa na vás s recenziou na vašu zamestnankyňu pani Ľudmilu Slobodovú. Pani Slobodová je skvelá v práci, ktorú robí. Profesionálny prístup, ochota, empatia, vďaka pani Slobodovej sme kúpu nehnuteľnosti mohli v podstate realizovať ihneď. Nezaskočilo ju skoro nič a všetko vedela promptne vyriešiť a vybaviť, bez akýchkoľvek pochybností, poradiť a pomôcť so všetkým čo sme potrebovali. Ešte raz veľké ďakujeme.”

Eva Mrázová

“Max profesionálny a ústretový prístup maklérov, ktorý sa už len tak nevidí, veľká spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578