Exkluzivne ! Na predaj pozemok v obci Nadlice - 488m2

Cena: 30 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 47570
  • Predaj: Pozemok pre rodinné domy
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Pozemok: mierne svahovitý
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Výmera pozemku celkom: 488 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Pozrite si video nehnuteľnosti: https://youtu.be/bUlrbkhOTRg TUreality ponúka na predaj pozemok v Obci Nadlice s rozlohou 488m2. Je mierne svahovitý a udržiavaný. Nachádzajú sa na ňom ovocné stromy. Inžinierske siete sú pred pozemkom. Pozemok je dlhý 37 metrov a široký 13 metrov. Obec Nadlice sa nachádza 13 km od Topoľčian a 12 minút od Partizánskeho. V prípade záujmu ma kontaktujte na polonska@tureality.sk alebo call centrum +421 41 3217800.

Maklér
Terézia Polonská

Terézia Polonská

Email

polonska@tureality.sk

Kontakt

0902821422

Referencia na makléra

Katarína Holasova

“Touto cestou sa chcem poďakovať pani Polonskej za profesionálny prístup. Veľmi milá, príjemná a ústretová, pomohla vybaviť všetky potrebné dokumenty okolo predaja môjho bytu. Vrelo odporúčam každému. Ďakujem za Vašu pomoc a spoluprácu.”

Petríková

“Touto cestou by som sa rada poďakovala p. Polonskej za jej profesionálny, ústretový a ľudský prístup pri predaji nehnuteľnosti. Bola mi neskutočne nápomocná vo všetkých fázach predaja a vrelo ju každému odporúčam.”

Mária Dubová

“Ďakujem veľmi pekne pani Terézii. Bola veľmi ochotná, milý prístup, príjemná. Ďakujem ešte raz veľmi pekne a prajem všetko dobré a nech sa darí. Dubová”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578