2-izbový byt na sídlisku JUH, Nové Zámky – 45,99m2

Cena: 67 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 47370
  • Predaj: 2-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 44,56 m2
  • Výťah: Áno
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Balkón: Nie
  • Konštrukcia bytu: panelová
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka: Na predaj 2-izbový byt na ul. Tatranská v Nových Zámkoch. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí zatepleného obytného domu. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, spálne, kúpeľne a kuchyne. Obývačka je rozdelená drevenou sklenenou priečkou od kuchyne (na pôdoryse je byt nakreslený bez priečky). Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou v rámci ktorej boli vymenené plastové okná, nová kúpeľňa, podlahy, stupačky a kuchynská linka na mieru. Kúpeľňa je vybavená vaňou, toaletou a umývadlom. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou. V byte sú položené laminátové podlahy, PVC a dlažba. Okná sú plastové, bytové jadro je murované. K bytu prislúcha aj samostatná a spoločná pivnica. Výmera bytu je cca. 44,56m2 + pivnica 1,43m2. Výhody: lokalita, zateplený bytový dom, samostatná pivnica. Parkovanie je verejné. V blízkosti sa nachádzajú obchody, centrum, reštaurácie, školy, škôlky a pod. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol k dispozícii. Odporúčam! Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu kontaktujte prosím: Tomáš Mihalovics +421 41 3217800, mihalovics@tureality.sk

Maklér
Bc. Tomáš Mihalovics

Bc. Tomáš Mihalovics

Email

mihalovics@tureality.sk

Kontakt

0907532685

Referencia na makléra

Eva Paulovičová

“Chcem pochváliť pána Bc. Mihalovicsa z pobočky Nové Zámky. Po objavení nehnuteľnosti na internete a skontaktovaní sa s ním e-mailom , je s ním výborná spolupráca. Je milý , ochotný, vyzná sa v práci, čo robí ( viem posúdiť, lebo som pripravovala podklady na dražby nehnuteľností), snaží sa nájsť kompromis, aby bol spokojný kupujúci aj predávajúci. Je presný. Vždy dodrží termín. Aj pri stretnutí s majiteľom sme tam boli všetci v ,, pred termíne,,. Keby som ho mala obodovať. Tak si zaslúži 10 bodov z 10 + hviezdičku.”

Vivien Kocsisova

“Trpezlivý, nájde vyhovujúce podmienky aj pre predajcu aj kupcu, dohodnuté termíny vždy platia. Určite sa na neho obrátim aj v budúcnosti.”

Dávid Magyar

“Nadmieru spokojný. Skvelý prístup, flexibilita, ochota pomôcť a poradiť.”

Jarmila Eliášová, František Selčík

“Oceňujeme vysoké pracovné nasadenie a maximálnu ochotu p.Mihalovicsa pri vysvetľovaní záležitostí, ktoré nám neboli jasné pri predaji bytu po našich rodičoch.”

Ing. Agnesa Topoľská

“Ďakujem pánovi Mihalovicsovi za jeho precíznosť, spoľahlivosť a slušnosť pri kúpe bytu. Môžem len odporučiť.”

Anett Takács

“„Našli sme vynikajúceho, ochotného makléra!!! Prišiel. Poradil. Predal. Vrelo odporúčame!!!!! Ďakujeme Tomáš Mihalovics!!! Prajeme veľa zdravia a pracovných úspechov!!!”

Andrea Petránová

“Ďakujeme p. Mihalovicsovi za jeho ústretový, trpezlivý a korektný prístup pri kúpe rodinného domu. Boli sme veľmi spokojní a vrelo odporúčame.”

Erik Tomanek

“Maximálna spokojnosť. Profesionálny a priateľský prístup k riešeniu akýchkoľvek záležitostí s riešením nehnuteľnosti. Vrelo odporúčam.”

Kristína Tóthová

“Veľká spokojnosť s maklérom, komunikácia na úrovni, vždy k dispozícii pri riešení akéhokoľvek problému. Môžem odporúčať s kľudným svedomím každému, kto hľadá realitného makléra.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578