Luxusný 2i byt v novostavbe - priame centrum BB, 70,08 m2 - ihneď voľný !!!

Cena: 600,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 47109
  • Prenájom: 2-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 70,08 m2
  • Stav: Novostavba
  • Terasa: Áno
  • Forma vlastníctva: firemný
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality Vám ponúka na prenájom tento krásny, moderný a priestranný 2i byt, ktorý môže slúžiť nielen na bývanie, ale je vhodný aj na podnikateľské účely ako kancelária. Nachádza sa v novostavbe na Skuteckého ulici, teda v priamom centre mesta Banská Bystrica s výbornou dostupnosťou kamkoľvek. Je slnečný a orientovaný do vnútrobloku, čo zabezpečuje pokojné bývanie a možnosť využitia terasy. Dispozičné riešenie: - veľký obývací priestor, ktorý je vybavený barovým sedením prepojený s modernou kuchynskou linkou - samostatná izba, v ktorej sa nachádza vstavaná skriňa na celú dĺžku - kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC - ďalšie samostatné WC s umývadlom Priestor sa prenajíma kompletne zariadený ako nábytkom, tak aj potrebnými elektrospotrebičmi (chladnička, mraznička, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, Smart TV). Osvetlenie je regulované diaľkovým ovládaním, možnosť pripojenia optického internetu. Voľný bude od 01.03.2024. Cena mesačné prenájmu tejto nehnuteľnosti je 600,- EUR + náklady spojené s užívaním vo výške 220,- EUR = spolu 820,- EUR/mes bez DPH. Pri podpise nájomnej zmluvy sa okrem nájomného za prvý mesiac hradí aj vratný depozit a sprostredkovateľský poplatok. Noví nájomcovia majú možnosť využiť aj 2 parkovacie miesta priamo pred domom za cenu 1 miesto za 50 EUR/mes bez DPH. Bytový dom disponuje energetickým certifikátom skupiny "B". Obhliadku si môžete dohodnúť už dnes na t.č. +421 41 3217800 alebo mailom na slivkova@tureality.sk.

Maklér
Zuzana Slivková

Zuzana Slivková

Email

slivkova@tureality.sk

Kontakt

0905015962

Referencia na makléra

Branislav Koza

“Maximálna spokojnosť so službami v rámci celého procesu kúpy bytu.”

Ján Ceplák

“Profesionálne služby, skvelá spolupráca. Môžem iba odporučiť.”

Marek Filipko

“Už po druhý krát sme sa obrátili práve na túto realitnú kanceláriu a opäť nesklamali. Pani maklérka Zuzka Slivková bola perfektná. Profesionálny a ľudský prístup od začiatku až po koniec. Je vidieť že je to ten správny človek na správnom mieste . Ešte raz sa chceme veľmi pekne poďakovať a prajeme veľa úspechov a spokojných klientov tak ako sme aj my teraz. Ak budeme ešte niekedy potrebovať realitnú kanceláriu rozhodne budete voľbou číslo 1!!!”

Peter Lovic

“Celá kúpa nehnuteľnosti s pomocou Zuzany bola absolútne bezproblémová, rýchla. Vo všetkom čo sme potrebovali nám bola nápomocná.”

Peter Krško

“Rád by som vyzdvihol profesionálny prístup maklérky Zuzky Slivkovej pri predaji rodičovskej záhrady. Zuzka bola veľmi milá, obetavá, operatívne reagovala na všetky dopyty po tejto nehnuteľnosti. Nasledujúce papierovačky prebehli hladko, nám stačilo iba prísť ich podpísať. Je zrejmé, že ju táto práca baví a je v nej skutočne vynikajúca. V prípade ak budem v budúcnosti riešiť záležitosti s nehnuteľnosťami, určite sa na ňu obrátim.”

Jana Luknárová

“Veľmi milá pani maklérka, všetko prebehlo rýchlo a hladko. Všetky otázky boli zrozumiteľne zodpovedané. Jednanie aj komunikáciu hodnotím na jednotku. Príjemné a zároveň profesionálne vystupovanie. Ďakujeme za sprostredkovanie nášho nového domova.”

Eugénia Šimonová

“Prvýkrát sme využili služby realitnej spoločnosti. Pani Slivková nám bola odporučená, kvôli tomu, že dokáže zrealizovať prenájom podľa požiadaviek prenajímateľa. Poradila, ako čo najlepšie odprezentovať byt, tak aby si našiel svojich podnájomníkov. Sme veľmi radi, že nám našla mladú rodinu, ktorá ocení výhody nášho bytu. Určite odporučíme jej služby a v prípade, že budeme potrebovať pomoc, ohľadom realitných služieb, obrátime sa na ňu. Okrem profesionality, má príjemné vystupovanie, čo tiež zanechá dobrý dojem. Veľmi pekne ďakujeme. S úctou E. Simonová a S. Jakab”

Zlatka

“Maklérku p. Slivkovú odporúčam všetkým pre jej profesionálny a ľudský prístup, za rýchle vybavovanie pri predaji, za ochotu a ústretovosť, predaj nehnuteľnosti bol oveľa jednoduchší, všetky potrebné úkony vybavila za mňa. Ďakujem a prajem všetko dobré.... :-)”

Patrícia Bieliková

“Veľmi pekne ďakujeme p. Slivkovej, ktorá je naozajstná profesionálka vo svojej práci, pre ktorú sa narodila. Skutočne veľmi milá, príjemná a priateľská maklérka s úsmevom, a s dobrou náladou. Profesionalita, ľudskosť a dobrá energia v jednej osobe naraz. Spokojnosť z našej strany je 100%.”

Peter Mácel

“Príjemné vystupovanie, proaktívny prístup a ochota splniť požiadavky, veľmi spokojný, obrátim sa aj v budúcnosti.”

Michal Debnar

“Veľmi príjemná a šikovná p. Zuzka. Profesionálny prístup, ľudské jednanie a hlavne všetko vybavené extra rýchlo a veľmi dobre. Vrelo odporúčam jej služby. Som milo prekvapený a veľmi pekne ešte raz ďakujem. V budúcnosti ak niečo budem riešiť, určite budem kontaktovať p. Zuzku:) Ďakujem a želám veľa úspechov.”

Eva Petrániová

“Výborná spolupráca, profesionálny prístup a flexibilná spätná väzba. Maximálna spokojnosť. Ďakujem za spoluprácu.”

Dirbák

“Ďakujem pani Slivkovej za profesionálnosť a ústretovosť. Spoluprácu s ňou vrele odporúčam.”

Helena Hodakova

“Maximálne profesionálny prístup pani Slivkovej od nafotenia bytu po odovzdanie kľúčov novému majiteľovi. Nemali sme absolútne žiadny problém, výborná komunikácia, rýchle jednanie, viedla nás procesom predaja nasej nehnuteľnosti s presnosťou a všetky informácie sme mali načas. Radosť spolupracovať, budeme len odporúčať. Ďakujeme.”

Katarína Loncová

“Moje veľké ďakujem patrí pani Zuzane Slivkovej, ktorá mi pomáhala od začiatku pri hľadaní môjho nového bývania v Banskej Bystrici. Vážim si jej profesionálny prístup, ochotu pomôcť a milé jednanie. Ešte raz ďakujem.”

Martina Výberčiová

“Pani Slivková robí svoju prácu naozaj veľmi profesionálne a svedomito. Oceňujem bezproblémovú komunikáciu, milý a priateľský prístup ku klientom a ochotu vyjsť v ústrety. Odporúčam jej služby.”

Adam Terlanda

“Ďakujeme veľmi pekne pani Slivkovej za profesionálny prístup k predaju nehnuteľnosti, po celý čas bola vždy milá a ochotná, kedykoľvek vedela odpovedať na každú otázku. Predaj prebehol rýchlo a bez problémov, nemali sme žiadne starosti. Táto realitná kancelária bola TOP voľba. Ešte raz ĎAKUJEM.”

Lenka Kupcová Zimová

“Pani Slivková je skutočná profesionálka s úžasným prístupom a jednaním. Veľmi pekne ďakujem za spoluprácu a môžem len odporúčať!”

Martina Budacova

“Oceňujeme profesionalitu pri riešení našej záležitosti.”

Štefan Šidlovský

“Profesionálny prístup, milé a ústretové vystupovanie.”

Miroslav Kostráb

“Touto cestou chcem poďakovať spoločnosti TUreality a pani Zuzane Slivkovej za jej prácu a maximálne profesionálny prístup pri sprostredkovaní kúpy bytu. "Môj sen sa stal skutočnosťou." Odporúčam mojim priateľom a známym jedine spoločnosť TUreality a pani Zuzanu Slivkovú.”

Kapinayovci

“Oceňujeme profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu p. Slivkovej od samého začiatku až po odovzdanie bytu. Ešte raz ďakujeme.”

Manželia Krížovci

“Ďakujeme p. Zuzke Slivkovej za pomoc pri predaji nášho bytu. Od prvého stretnutia vzbudila v nás dôveru a nesklamala. Vysoko profesionálny, ale zároveň milý a ústretový prístup od prezentácie nášho bytu až po jeho odovzdanie kupujúcim. Určite jej služby odporúčame, ak by sme znovu menili bývanie, obrátili by sme sa na ňu.”

Katarína Ščepánová

“Chceme obom dievčatám Denisa Muránska a Zuzana Slivková poďakovať za vybavenie nášho nového bytíku a za ich skvelý prístup. Ešte raz veľké ďakujeme. Prajeme veľa úspechov.”

Martina Škodová

“Aj tentokrát mi Zuzka Slivková našla nového nájomníka môjho bytu za pár dní. Nemusela som riešiť vôbec nič :) Ďakujem sa dlhodobú spoluprácu, ústretovosť a profesionálny prístup.”

Dominika Hlad

“Výborná komunikácia! Oceňujem rýchlu spätnú väzbu so snahou vyhovieť obom stranám a nájsť spoločný kompromis. Úsmev a dobrá nálada boli súčasťou každého stretnutia.”

Dušan Hozlár

“Výborná spolupráca. Ďakujem za profi prístup , dobré rady a rýchle a kvalitné jednanie či už so mnou, alebo s nájomníkmi. Môžem iba doporučiť . Sám som bol prekvapený rýchlosťou ako sme to cele vyriešili.”

Ján Korytko

“Chcem poďakovať Zuzke za profesionálny prístup a odbornú znalosť v realitách a následný servis aký ma byť. Odporúčam nie len kvôli rýchlemu predaju ale aj k spokojnosti oboch strán kupujúci či predávajúci. A aj nad rámec svojich povinností iné info ohľadom inej nehnuteľnosti. Zuzka veľké ďakujem.”

Michaela Rapčanová

“Chcela by som sa poďakovať pani Slivkovej za vysoko profesionálny prístup počas predaja nehnuteľnosti. Skvelá spolupráca a ľudský prístup. Ďakujem.”

Jozef Trnkus

“Príjemné, profesionálne, neúnavné a trpezlivé vystupovanie. Ďakujem.”

Zuzana Hukeľová

“Keby som mala povedať ako si predstavujem spoluprácu s realitným maklérom, tak presne tak, ako tú so Zuzkou Slivkovou:) Precízna, spoľahlivá a veľmi veľmi ľudská. Ďakujem.”

Igor Otčenáš

“Skvelá spolupráca, ochota, ľudský prístup. Ďakujem.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578