NA PREDAJ NOVOSTAVBA 2- IZBOVÉHO BYTU S BALKÓNOM V OBCI MIKUŠOVCE, 53,55 m2, PLUS PARKOVACIE MIESTO V CENE!

Cena: 87 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 47042
  • Predaj: 2-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 53 m2
  • Výťah: Nie
  • Rok poslednej rekonštrukcie: 2022
  • Balkón: Áno
  • Forma vlastníctva: firemný
  • Počet parkovacích miest na parkovisku: 1
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj novostavbu 2 izbového bytu v Mikušovciach. K bytu patrí balkón, pivničná kobka a parkovacie miesto. Dispozícia nehnuteľnosti: chodba o rozlohe 3.89 m2, izba o rozlohe 13.03 m2, kúpeľňa plus WC 5.59 m2, obývacia miestnosť otvorená s kuchyňou o rozlohe 23.48 m2 a balkón má rozlohu 3.69m2. Byt má vlastné kúrenie. Nehnuteľnosť sa predáva v štádiu holostavby. Priamo pred bytovým domom je detské ihrisko, čo ponúka pohodlné bývanie práve pre rodiny s deťmi. V obci je kompletná občianska vybavenosť - meterská aj základná škola, potraviny, autobusová zastávka. Pokiaľ hľadáte kompromis medzi bývaním v meste a na dedine, ste tu správne. Energetický certifikát nie je vytvorený. Viac informácií na tel. čísle: +421 41 3217800 alebo prostredníctvom e-mailu: cernanska@tureality.sk, janikova@tureality.sk

Maklér
Mgr. Dominika Čerňanská

Mgr. Dominika Čerňanská

Email

cernanska@tureality.sk

Kontakt

0903802194

Referencia na makléra

Helena Husárová

“Chcem sa poďakovať pani maklérke. Naozaj nám so všetkým pomohla, vybavila aj nemožné :). Určite využijeme jej služby aj nabudúce.”

Soňa Kecová (Kormaníková)

“Touto cestou by som sa chcela poďakovať maklérke z Vašej pobočky, Mgr. Dominike Čerňanskej, ktorá na diaľku sprostredkovala predaj môjho bytu. Ochotne vždy odpovedala na všetky moje otázky, reagovala v podstate okamžite a jej celková práca bola na vysokej profesionálnej úrovni. Takisto mi vo veľa veciach vyšla v ústrety, keďže žijem v zahraničí a kvôli súčasnej situácii pre mňa nebolo možné na Slovensko cestovať. Ešte raz, veľké ďakujem!”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578