ZNÍŽENÁ CENA! TUreality ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení lukratívny pozemok s úžasným výhľadom o rozlohe 1388 m2

Cena: 94 900,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 46980
 • Predaj: STAVEBNÉ POZEMKY
 • Elektrická prípojka: v dosahu
 • Vodovodná prípojka: v dosahu
 • Autobusová zastávka: 800 m km
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Bremeno z nájmu: Nie
 • Samostatný prístup: Áno
 • Výmera pozemku celkom: 1388 m2
 • Príjazd: spevnená cesta
 • Diaľnica: 8 km km
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení lukratívny pozemok na predaj v obľúbenej oblasti Súľovských skál o rozlohe 1388 m2. Video si môžete pozrieť tu! https://youtu.be/w1k9-CLs2nU Voda 70 m od pozemku, elektrika 180 m od pozemku. V blízkosti pozemku sa nachádzajú cyklotrasy a turistické chodníky. Pre lezcov sú ideálnym miestom Súľovské skaly. Najbližšie lyžiarske stredisko Rajecká Lesná je vzdialené pár kilometrov. Výhodou je 8 km prístupná diaľnica, dostupnosť sietí a nádherný výhľad, ktorý tento jedinečný pozemok poskytuje. Pre viac informácii kontaktujte, prosím, Ing. Janu Beňačkovú, RSc: benackova@tureality.sk, tel. +421 41 3217800.

Maklér
Ing. Jana Beňačková, RSc.

Ing. Jana Beňačková, RSc.

Email

benackova@tureality.sk

Kontakt

0917805243

Referencia na makléra

M.R.

“Dobrý deň. Chcem napísať pár slov k predaju mojej nehnuteľnosti. Ozaj som spokojná s prístupom pani Beňačkovej, bola ochotná a milá. Keď budem v budúcnosti niečo podobné riešiť s dôverou sa obrátim na Vás.”

od. Karabova Gomolova

“Srdečne ďakujeme Mgr. Beňačkovej Janke ako realitnej maklérke za jej ústretovosť, šikovnosť úžasné jednanie a vyznanie sa vo svojej práci, má veľké plus. Ďakujeme.”

M.R.

“Dobrý deň. Chcem napísať pár slov k predaju mojej nehnuteľnosti. Ozaj som spokojná s prístupom pani Beňačkovej, bola ochotná a milá. Keď budem v budúcnosti niečo podobné riešiť s dôverou sa obrátim na Vás.”

Jaafar Husain

“Jana is very professional and kind, I enjoy the day of selling property. I recommend her to friends.”

Zuzana a Patrik Bartovic

“Boli sme veľmi spokojní so sprostredkovaním predaja (profesionálnosť, rýchlosť a výška dojednanej predajnej sumy) nehnuteľnosti a preto sme sa rozhodli aj naďalej spolupracovať pri ďalšom predaji a nákupe nehnuteľností s pani Beňačkovou.”

MUDr. Tomas Lulovic

“Vysoko hodnotím profesionálny prístup Ing. Jany Beňačkovej pri prenájme jednej aj pri predaji druhej nehnuteľnosti. Všetko prebehlo k mojej 100% spokojnosti. Ďakujem.”

Pavol V.

“Plný počet hviezdičiek, bez akýkoľvek problémov, spoľahlivá maklérka s vysokou mierou proaktivity. Klient nemusel nič riešiť, o všetko sa postarala Ing. Janka Beňačková.”

Marcel Kamenik

“Pani Beňačková sa postarala o absolútne kompletný cyklus spojený s prenájmom mojej nehnuteľnosti. Proaktívne vyhľadávala potencionálnych nájomcov , zorganizovala prehliadky, kontrakty, vypratanie a upratovanie nehnuteľnosti a osobný výber poplatkov. Vzhľadom na moju vyťaženosť som veľmi privítal jej pracovné nasadenie počas večerov a víkendov vďaka čomu dosiahla kompletný prenájom nehnuteľnosti od prvotného kontaktu po odovzdanie bytu nájomníkom v neuveriteľnom čase 7 pracovných dní. Jedna profesionálka.”

Júlia Vajdová

“Ďakujeme pani Beňačkovej za profesionálny prístup a dodržanie dohôd, ktoré sme si stanovili.”

Katarína Valachová

“Dobrý deň. Spokojnosť s pani Beňačkovou úplná. Bola veľmi ochotná a ústretová. Na začiatku som nerozumela niektorým veciam, ochotne vysvetlila.”

firas shafiq

“prácou pani Benačkovej som bol nadmieru spokojný! Kupcu mojej nehnuteľnosti zariadila vo veľmi krátkej dobe, všetko spracovala promptne a profesionálne a dotiahla predaj do úspešného konca. Pani Benačkovú jednoznačne odporúčam”

František Antal

“Janku Beňačkovú môžeme odporúčať, ako sprostredkovateľku kúpy/predaja nehnuteľnosti. Predstavy a základné kontúry postupu sme dohodli hneď na začiatku. Spoľahli sme sa aj na jej výborný prehľad o lokálnom trhu pri nastavení ponukovej ceny. Čo bolo v priebehu akcie treba doplniť sa operatívne dohodlo, hľadali a našli sa kompromisy v okrajových otázkach (predovšetkým vybavenia - čo sa predáva s nehnuteľnosťou a čo nie). Celkovo obchod prebehol z nášho pohľadu štruktúrovane, hladko a k našej spokojnosti, čiže pokiaľ niekto hľadá profesionálnu a spoľahlivú cestu, oslovte Janku Beňačkovú, môžeme ju odporúčať.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578