TUreality ponúka na predaj 3izbový byt, balkón, Vysoké Tatry

Cena: 254 980,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 46772
  • Predaj: 3-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 68 m2
  • Výťah: Nie
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Balkón: Áno
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lukratívnej časti Vysokých Tatier v Tatranskej Lomnici. 3 izbový byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a má balkón. Kúrenie je riešené vlastným plynovým kotlom. 3 izbový byt je okamžite k dispozícii. V blízkosti je relatívne dobré parkovanie, na zastávku električky je cca 10 minút pešo, v blízkosti sú škola, škôlka, pošta, obchod. 3 izbový byt je výbornou voľbou pre rekreačné účely alebo aj pre trvalé bývanie pre rodinu s deťmi. Energetický certifikát nebol dodaný. Pre viac informácií nás rýchlo kontaktujte na 0413 217 800 alebo na skokan@tureality.sk. Tešíme sa na Vás.

Maklér
Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Email

skokan@tureality.sk

Kontakt

0918345308

Referencia na makléra

Adrián Jurčo

“Profesionálny, ústretový prístup pani maklérky Skokan. Nemám čo vytknúť. Ak budem potrebovať zase pomoc určite sa zase ozvem. S mojej strany maximálna spokojnosť. Určite odporúčam.”

Frederika Rennerová

“So službami pani Skokan sme boli veľmi spokojní, kúpa prebehla rýchlo a bezproblémovo. Pani maklérka bola ochotná, spoľahlivá a okamžite komunikovala.”

Jozef Skokan

“Skvelá a nadštandardná spolupráca, promptné a vysoko profesionálne vybavenie predaja nehnuteľnosti. Plne odporúčame a ešte raz veľká vďaka!”

Aneta Mária Kocúnová

“Chcela by som poďakovať za príjemnú spoluprácu a za Vašu odbornosť a ústretovosť. Spokojnosť na mojej strane so službou. Odporúčam!”

Diana Sepitkova

“Oceňujem profesionálny prístup, férové jednanie, okamžité riešenie požiadaviek klientov a hlavne príjemné a milé jednanie. Kiež by takýchto maklérov bolo viac. Ďakujem za všetko, prajem veľa biznisových úspechov a spokojných klientov. -TU- sa rada vrátim:)”

Adela Šebestova

“Veľká spokojnosť a dobrá spolupráca. Vďaka.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578