4 IZBOVÝ BUNGALOV VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE V BYTČICI PRÍMESTSKEJ ČASTI ŽILINY S ROZLOHOU POZEMKU 719 m2

Cena: na vyžiadanie
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 46528
 • Predaj: Rodinný dom
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Možnosti využitia: trvalé bývanie
 • Terajšie využitie: trvalé bývanie
 • Pitná voda: vodovod
 • Odpadové vody: verejná kanalizácia
 • Elektrický prúd: 220/380 V
 • Stav: Novostavba
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Bezpečnostné zariadenie: Áno
 • Rok výstavby: 2015
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj luxusnú 7ročnú novostavbu 4i bungalovu v prímestskej časti mesta Žilina-Bytčica o celkovej výmere pozemku 719m². Zateplený rodinný dom sa nachádza v lukratívnej časti s výbornou dostupnosťou. Zastavaná plocha domu je 112m2 a plus terasa, ktorá má 32m2 tvorí časť základovej dosky. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s krbom a výstupom na terasu, kuchyne so vstavanými spotrebičmi spolu s jedálenskou časťou, klimatizáciou, technickou miestnosťou, spojovacou chodbou so spálňou, dvoch izieb, kúpeľnou a WC. Vykurovanie v dome je zabezpečené vlastným plynovým kotlom a podlahové kúrenie je teplovodné. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Na pozemku sa nachádza bazén, garáž pre 2 autá a s garážou spojený 2izbový byt v štádiu holobytu, ktorý je možné dokončiť podľa vlastných predstáv. Parkovať sa dá aj pred garážou. Aktuálny majiteľ si dal záležať na vybavení a zariadení nehnuteľnosti. V okolí je výborná občianska vybavenosť. Tiché prostredie spolu s výbornou strategickou polohou dotvárajú ideálne bývanie pre viacčlennú rodinu, preto ODPOPORÚČAM danú nehnuteľnosť. Mapa uvádza len orientačné rozmery. Energetický certifikát nie je vyhotovený. Bližšie info: borekova@tureality.sk alebo na tel. čísle +421 41 3217800

Maklér
Monika Boreková

Monika Boreková

Email

borekova@tureality.sk

Kontakt

0911472789

Referencia na makléra

Roman Kohút

“Bol som veľmi spokojný pri predaji nehnuteľnosti. Všetko prebehlo na profesionálnej úrovni.”

Rod. Janoskova

“Maximálna spokojnosť.”

Eduard Vadovský

“Ďakujeme pani Borekovej za sprostredkovanie kúpy už nášho bytu super prístup ochotná a pomohla zo všetkým načo sme sa pýtali :)”

Stanislav Mečiak

“Pani Boreková nám pomohla pri kúpe pozemku. Týmto sa jej chceme poďakovať. Maximálna spokojnosť. Vrelo odporúčam.”

Vladimír Bellan

“Ďakujeme p. Borekovej za profesionálne sprostredkovanie predaja, sme maximálne spokojní. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.”

Ján DULA

“Prostredníctvom pani Borekovej som kupoval byt. Všetko ochotne vybavila, pomohla aj s vecami ktoré neboli v náplni jej práce. Oceňujem jej pozitívny a profesionálny prístup. Môžem len odporučiť.”

Maroš Dendis

“Ďakujem p. Borekovej za sprostredkovanie predaja RD od získania kupcu až po administrovanie zmluvných dokumentov.”

František Kemka

“Som spokojný na 200%.”

Ján Štubňa

“Milá, priateľská, ústretová a hlavne pomohla vybaviť, čo bolo treba. Vrelo odporúčam a prajem veľa úspechov do budúcna.”

Katarína Z.

“Vážená pani Boreková, obrátila som sa na Vás s dôverou vďaka doporučeniu mojej dobrej známej, ktorá mala s Vami, ako realitným agentom dobré skúsenosti. Dobrú povesť, ktorá Vás sprevádza, ste potvrdila a tak mi zostáva len poďakovať za spoluprácu, ktorá bola vždy korektná , myslím, ku spokojnosti všetkých zainteresovaných. Prajem hodne zdaru v práci a pevné uzdravie. S úctou vďačná klientka Katarína Z.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578