Predaj rodinného domu s garážou v kúpeľnej obci Lúčky na pozemku 382m2.

Cena: 270 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 46396
  • Predaj: Rodinný dom
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
Popis nehnuteľnostiTlačiť

V tichej časti Lúčok, v blízkosti kúpeľného areálu a vodopádu ponúkame v exkluzivite na predaj rodinný dom s garážou na pozemku o veľkosti 382m2. Rekonštrukcia stavbu zmenila od základu pre bývanie podľa súčasných trendov a požiadavok. ——————————————————— Skopírujte si link na 3D obhliadku všetkých troch podlaží a posúdte sami. ***https://my.matterport.com/show/?m=HhpaJvX5goB*** —————Vľavom hornom rohu applikácie,zadávate podlažie----------------- Kompletne je vybudovaný nový prístup - schodisko. K pôvodnej stavbe pribudlo ‘dalšie podkrovné podlažie so zateplenou strechou. Kúrenie zabezpečuje centrálny plynový kotol. Teplo sa rozvádza podlahovo aj radiatormi. Dom je napojený na všetky IS siete: voda , elektrika, kanalizácia aj plyn. Na každom z podlaží je kúpeľňa aj WC. Prízemie má vlastný vstup nachádza sa v štádiu holobyt. 1.-2. podlažie je kompletne dokončené a pripravené k okamžitému bývaniu. Vonkajší finálny vzhľad dáva priestor novému vlastníkovi. Pozemok je rovinatý, oplotený. Pred domom je parkovacia plocha. Za domom vo dvore sa nachádza garáž v pôvodnom stave. Prístavba schodiska spája dom s garážou a tým zabezpečuje prístup na plánovanú slnečnú terasu nad garážou. Rodinný dom môže byť vhodnou investíciou pre pasívny príjem z prenájmu.Rovnako poslúži ako dvojgeneračné bývanie. Raritou uprostred dediny je prírodná pamiatka krásny vodopád. Lokalita je rekreačne veľmi vyhľadávaná pre pokoj, krásnu prírodu a termálne kúpele liečivých prameňov. Stavba je po hĺbkovej rekonštrukcii skolaudovaná r.2022 s energetickým certifikátom. Ten potvrdzuje spotrebu primárnej energie A1 (91) a energie na vykurovanie a teplú vodu B(79). Obec Lúčky poskytuje obyvateľom kompletnú infraštruktúru.Rada Vám poskytnem viac informácií call centrum číslo: +421 41 3217800, alebo priamo: paulinyova@tureality.sk

Maklér
Beata Paulínyová

Beata Paulínyová

Email

paulinyova@tureality.sk

Kontakt

0949011763

Referencia na makléra

Sára Výrosteková

“Absolútna spokojnosť. Profesionálny prístup, komunikatívnosť, flexibilita a trpezlivosť. Určite môžeme spoluprácu len odporúčať. Ďakujeme!”

Miroslav Močiarik

“So službami realitnej kancelárie a hlavne maklérkou pani Beátou Paulínyovou som bol nadmieru spokojný. Vrelo odporúčam jej služby aj ostatným. Veľká vďaka pani Paulínyová.”

Matej a Katarína Chlepkovci

“S prácou p. Paulínyovej sme boli veľmi spokojní. Hlavne ochota, flexibilita a vysoké pracovné nasadenie sú jej najväčšou prednosťou. Vrelo odporúčame každému kto potrebuje kvalitné realitné služby a rýchle jednanie. Ďakujeme za spoluprácu, a prajeme veľa ďalších úspechov.”

Spokojní klienti Jozef a Libuša Gálikovci.

“S prácou pani Paulínyovej sme veľmi spokojní. Vždy bola ústretová a všetko prebehlo na vysokej profesionálnej úrovni. Želáme veľa zdravia a pracovných úspechov.”

Marián Pataj

“Pani Paulínyová predviedla veľmi korektný a profesionálny prístup, bola veľmi flexibilná a ochotná. Určite môžem spoluprácu s ňou len odporúčať.”

Radomír Trnovec

“Maximálna spokojnosť s p. Paulínyovou. Všetko prebehlo max korektne a odporúčam. Ďakujem za spoluprácu.”

Erik Bochner

“Touto cestou by sme chceli veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie predaja bytu a zároveň kúpy domčeka. Obchod prebehol veľmi pokojne, profesionálne a s maximálnou ústretovosťou. Pani Paulínynová je maximálne snaživá, sústredená za čo prejavujeme veľký obdiv. Svoju prácu si vykonáva svedomite, zodpovedne a s nasadením na 120%. Prajeme veľa veľa úspechov a samozrejme mnoho spokojných klientov. Čo viac dodať... skutky a jej skúsenosti hovoria za všetko Jednoznačne odporúčame :).”

p. Sanigova

“Sme maximálne spokojní s pani Paulínyovou. Byt, ktorý sme predávali bol za veľmi rýchly čas predaný. Bola k nám veľmi milá a vo všetkých otázkach, ktoré sme mali v súvislosti s predajom nám ochotne poradila. Mala naozaj dostatok trpezlivosti a obchod dotiahla až do konca.”

Miroslava Slašťanová

“S prácou pani Beátky som bola nadmieru spokojná. Všetko prebehlo seriózne a rýchlo. Vrelo ju odporúčam každému, kto chce predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť. Ďakujem za spoluprácu”

Erika Bartánusová

“Absolútna spokojnosť a naozaj odporúčam vo všetkých smeroch! Záujem o klienta, promptné vybavovanie čohokoľvek, kvalitné rady... Za celý čas spolupráce nevznikla ani jedna zlá skúsenosť. ĎAKUJEME!”

Edita Močilanová

“Chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s milým prístupom maklérky p. Beátky Paulínyovej. Napriek našej vzdialenosti od miesta predaja RD bola veľmi ochotná, ústretová, ochotná poradiť, pomôcť, prísť dokonca za nami osobne aj do iných okresov ( LM,RK, MT ) Ďakujeme za spoluprácu, odporúčam.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578