ZNÍŽENÁ CENA 3 izbový byt, 65m2 + loggia, posch.: 8/8, OV, sídl.: Furča

Cena: 120 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 46082
 • Predaj: 3-izb. byt
 • Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Celková podlahová plocha bytu: 65 m2
 • Výťah: Áno
 • Náklady na služby a energiu: 180 Eur/mesiac
 • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
 • Zdroj tepla: teplo z kotolne
 • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
 • Nadzemné podlažie: Podstrešné podlažie
 • Balkón: Áno
 • Konštrukcia bytu: panelová
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Kategória bytu: I. kategória
Popis nehnuteľnostiTlačiť

***** Skôr ako si pozriete fotogalériu, skopírujte si link a prezrite si tento byt z pohodlia domova***** https://youtu.be/LuHpPdsNfTs ***** ________________________________________________________________________________ TUreality ponúka 3 izbový byt, 65 m2 + loggia, posch.: 8/8, v OV po rekonštrukcii, sídl. Furča, Postupimská ul. V byte sú plávajúce podlahy, parkety, v kuchyni lino, stierky, prerobené jadro, elektrika v jadre nová. V kuchyni je na mieru kuchynská linka, obývačka je zväčšená o balkón, kde je plnohodnotná plastová stena s izolačnými vlastnosťami s plastovými oknami, takže k úniku tepla nedochádza. Interiérové dvere aj so zárubňami sú masív drevo. Byt je pekne udržiavaný - treba vidieť. Bytový dom je zateplený vrátane strechy, pohodoví susedia. Z bytu sa naskytuje panoramatický výhľad na mesto. V okolí je kompletná občianska vybavenosť: priamo pod oknami sú dve stredné školy, ZŠ, potraviny Fresh, OC Hornád, detské ihriská, ktoré poskytujú bohaté možnosti trávenia voľného času s deťmi a celkom blízko je MHD. Taktiež v blízkosti je poliklinika, lekáreň, pošta a niekoľko reštaurácii či barov. Parkovanie na priľahlých plochách pomerne bezproblémové. ________________________________________________________________________________ V prípade záujmu Vám radi pomôžeme s vybavením HÚ. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Keď Vás daná nehnuteľnosť zaujala, neváhajte ma v prípade akýchkoľvek otázok kontaktovať: simko@tureality.sk, tel.:+421 41 3217800.

Maklér
Ing. Tomáš Šimko

Ing. Tomáš Šimko

Email

simko@tureality.sk

Kontakt

0904408322

Referencia na makléra

Jaroslav Bálint

“Skvelá práca a profesionálny prístup, vrelo odporúčam...”

Eva Kravcova

“Som veľmi spokojná. Veľmi ústretový, venuje sa klientom. Vidieť, že ho práca baví, budem určite odporúčať.”

Vladimír VARGA

“Vyjadrujem úplnú spokojnosť s predajom našej nehnuteľnosti a počítam s vami aj do budúcna.”

Gejza Aboši

“Touto cestou sa chceme velmi pekne poďakovať pánovi Šimkovi za rýchly a zodpovědný předák nehnuteľnosti. Boli sme vo všetkých smeroch s vámi velmi spokojený. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.”

Martin Šolc

“S prístupom pána Šimka som veľmi spokojný. Ochotne poradil a vybavil potrebné záležitosti spojené s kúpou bytu. Jasne vysvetlil aktuálny stav procesu kúpi bytu a všetky nasledujúce potrebné kroky.”

Marcela Szentkuti

“Ďakujem Ing. Šimkovi za profesionálny a ľudský prístup pri predaji bytu. Ochotný, trpezlivý, empatický. Správny človek, na správnom mieste. Svoju prácu vykonáva s plným nasadením, aj nad rámec svojich povinností. Prajem pevné zdravie a úspechy v práci. Ďakujeme.”

Michaela Bičkošová

“S prístupom a ochotou pána Šimka počas celého priebehu obchodu som bola maximálne spokojná. Svoju prácu odvádza s vysokým nasadením a ochotou pomôcť nám.”

Daniel Lukáč

“Veľmi dobrá, otvorená komunikácia, ochota riešiť veci rýchlo, seriózne a hlavne empaticky voči nám ako zákazníkom. Veľká spokojnosť.”

Vladimír Krivjaník

“Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánovi Šimkovi za jeho prístup pri sprostredkovaní predaja môjho bytu v Košiciach na Havanskej ul. Reagoval promptne a profesionálne, vybavil všetko a jeho ľudský prístup ma veľmi oslovil. Myslím si, že Vaša spoločnosť TU Reality bude mať úspechy práve vďaka takým ľuďom, ako je Tomáš Šimko. Ďakujem za profesionálnu prácu a prajem pánovi Šimkovi aj vašej realitke všetko dobré a mnoho úspechov.”

Anna Meteňková

“Vďaka pánovi Tomášovi Šimkovi prebehol predaj našej nehnuteľnosti bez problémov, zbytočných naťahovačiek a hlavne rýchlo. Oceňujem jeho profesionálny a hlavne ľudský prístup a prajem veľa pracovných a osobných úspechov. Ďakujeme pán Šimko”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578