Hľadáme 2i byt s balkónom,či terasou, Bratislava - Petržalka, Ružinov,Staré Mesto

Cena: 280 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 46055
  • Kúpa: 2-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 67 m2
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Terasa: Áno
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality hľadá pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v meste Bratislava. Terasa a lokalita blízko centra podmienkou. Cena: závisí od konkrétnej ponuky, do 300 000 €. Zabezpečíme kompletný servis v oblasti kúpy a predaja, odborne Vám poradíme s najvýhodnejším financovaním v prípade potreby HÚ. Bližšie informácie: +421 41 3217800 Ľudmila Slobodová, alebo na slobodova@tureality.sk.

Maklér
Ľudmila Slobodová

Ľudmila Slobodová

Email

slobodova@tureality.sk

Kontakt

0902595067

Referencia na makléra

Martina Matušková

“Dobrý deň chcem vyjadriť veľké poďakovanie. Pani Ľudmila bola veľmi milá, pozitívna, komunikatívna a veľmi ochotná. Vyžaruje s nej veľký pokoj a veľmi pozitívna nálada. Veľmi prijemne s ňou komunikovať s jej úsmevom na tvári je jednania o to viac pohodovejšie. Vždy ochotne odpovedala na otázky, vždy mi pripomínala a oznamovala postup aký bude nasledovať. Vážne myslím že svoju prácu miluje a robí ju s veľkou radosťou.”

Ivica Simic

“Všetko najlepšie o pani Slobodovej, rýchla dohoda, zodpovednosť, je naj ako maklérka.”

Jakub Divéky

“S prácou pani Slobodovej som nadmieru spokojný, všetko vždy vysvetlila, oboznámila s nasledujúcimi krokmi. Takže v skratke, profesionálny a skvelý ľudský prístup. Vrelo odporúčam!”

Martin a Barbora Karasoví

“Obraciam sa na vás s recenziou na vašu zamestnankyňu pani Ľudmilu Slobodovú. Pani Slobodová je skvelá v práci, ktorú robí. Profesionálny prístup, ochota, empatia, vďaka pani Slobodovej sme kúpu nehnuteľnosti mohli v podstate realizovať ihneď. Nezaskočilo ju skoro nič a všetko vedela promptne vyriešiť a vybaviť, bez akýchkoľvek pochybností, poradiť a pomôcť so všetkým čo sme potrebovali. Ešte raz veľké ďakujeme.”

Eva Mrázová

“Max profesionálny a ústretový prístup maklérov, ktorý sa už len tak nevidí, veľká spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578