VYNIKAJÚCA PONUKA. Predaj stavebného pozemku so všetkými inžinierskymi sieťami. Tekovské Lužany, 990 m2

Cena: 48 990,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 45847
  • Predaj: STAVEBNÉ POZEMKY
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Pozemok: prevažne rovinatý
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Samostatný prístup: Áno
  • Výmera pozemku celkom: 990 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok s celkovou rozlohou do 1000 m2 v obci Tekovské Lužany. Pozemok sa nachádza v lokalite, ktorá je takmer v priamom centre obce. K pozemku sú pripojené všetky inžinierske siete obce, ktorými Tekovské Lužany disponujú. Okrem plynovej prípojky je to obecná kanalizácia, vodovodné potrubie a elektrina. Preto je vhodný na výstavbu akejkoľvek nehnuteľnosti – od rodinného domu až po budovu, ktorá by mohla byť využitá na podnikateľské účely. Vedie k nemu asfaltová cesta, čo je jeho ďalšou výhodou. Obec je veľmi dobre vybavená so všetkými službami, inštitúciami a podnikmi, ktoré sú potrebné pre riadny chod domácnosti, prípadne akéhokoľvek podnikania. Obec leží v strede medzi okresným mestom Levice a ďalším mestom v okrese Želiezovce. V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na ganecz@tureality.sk, prípadne náím volajte na číslo 00421 413 217 800.

Maklér
Ing. Pavel Ganecz

Ing. Pavel Ganecz

Email

ganecz@tureality.sk

Kontakt

0905538183

Referencia na makléra

Vladimír Šmehyl

“Chcem sa poďakovať maklérovi pánovi Ing. Pavlovi Ganeczovi za profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Ešte som nemal makléra, ktorý by mi priniesol zmluvy domov, milo ma to prekvapilo. Tiež ma milo prekvapilo že realitka zaplatila kolky na katastri. Makléra musím pochváliť za komunikáciu, korektnosť a spoľahlivosť. Kedykoľvek som zavolal ,vždy som sa dovolal. Ešte raz ďakujem.”

Peter Novák

“Chceli by sme sa poďakovať Ing. Pavlovi Ganeczovi za absolútne profesionálny prístup a ochotu pri jednaní ohľadom ponuky a predaja nehnuteľností, ktoré má vo svojom portfóliu. Vďaka nemu aj napriek tohto ťažkého obdobia vždy dokázal byť včas na dohodnutom mieste, za každým mal perfektné vystupovanie, vždy vedel dobre poradiť a bol ochotný pomôcť vo všetkom, o čo sme ho požiadali. Vedel profesionálne odpovedať na všetky otázky, ktoré nás zaujímali a vďaka nemu sme zmenili pohľad na činnosť realitných maklérov. Vyslovujeme absolútnu spokojnosť s jeho aktivitami v oblasti ponuky a predaja nehnuteľností a oceňujeme jeho inzerciu na webových portáloch. Rodina Nováková.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578