TUreality ponúka 4-izbový byt o rozlohe 74 m2 v zeleni kúsok od centra

Cena: 124 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 45802
 • Predaj: 4-izb. byt
 • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Celková podlahová plocha bytu: 74 m2
 • Výťah: Nie
 • Náklady na služby a energiu: 180 Eur/mesiac
 • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
 • Zdroj tepla: zemný plyn
 • Lodžia: Áno
 • Konštrukcia bytu: panelová
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Kategória bytu: I. kategória
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa čiastočne zrekonštruovaný 4-izbový byt o rozlohe 74 m2 v obľúbenej štvrti Piešťan, kúsok od železničnej a autobusovej stanice ako aj od centra mesta. Byt pozostáva z obývačky, spálne, dvoch izieb, kuchyne, chodby, kúpeľne a toalety. Je čiastočne zrekonštruovaný - má plastové okná a vynovenú kúpeľňu a toaletu. Výhľad si vychutnáte z lodžie a nepotrebné veci uskladníte v pivnici, patriacej k bytu. Na skok od bytu nájdete aj potraviny, drogériu, ale i reštauráciu, kaviareň, puby a detské ihrisko. Kúsok od zatepleného bytového domu sa nachádza piešťanská cyklotrasa. Byt sa predáva so zariadením alebo dohoda, je vhodný na nasťahovanie. Mesačné náklady predstavujú momentálne 180 eur. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Voľný ihneď. Pre viac informácii kontaktujte, prosím, Ing. Janu Beňačkovú, RSc: benackova@tureality.sk, tel. +421 41 3217800.

Maklér
Ing. Jana Beňačková, RSc.

Ing. Jana Beňačková, RSc.

Email

benackova@tureality.sk

Kontakt

0917805243

Referencia na makléra

Pavol V.

“Plný počet hviezdičiek, bez akýkoľvek problémov, spoľahlivá maklérka s vysokou mierou proaktivity. Klient nemusel nič riešiť, o všetko sa postarala Ing. Janka Beňačková.”

Marcel Kamenik

“Pani Beňačková sa postarala o absolútne kompletný cyklus spojený s prenájmom mojej nehnuteľnosti. Proaktívne vyhľadávala potencionálnych nájomcov , zorganizovala prehliadky, kontrakty, vypratanie a upratovanie nehnuteľnosti a osobný výber poplatkov. Vzhľadom na moju vyťaženosť som veľmi privítal jej pracovné nasadenie počas večerov a víkendov vďaka čomu dosiahla kompletný prenájom nehnuteľnosti od prvotného kontaktu po odovzdanie bytu nájomníkom v neuveriteľnom čase 7 pracovných dní. Jedna profesionálka.”

Júlia Vajdová

“Ďakujeme pani Beňačkovej za profesionálny prístup a dodržanie dohôd, ktoré sme si stanovili.”

Katarína Valachová

“Dobrý deň. Spokojnosť s pani Beňačkovou úplná. Bola veľmi ochotná a ústretová. Na začiatku som nerozumela niektorým veciam, ochotne vysvetlila.”

firas shafiq

“prácou pani Benačkovej som bol nadmieru spokojný! Kupcu mojej nehnuteľnosti zariadila vo veľmi krátkej dobe, všetko spracovala promptne a profesionálne a dotiahla predaj do úspešného konca. Pani Benačkovú jednoznačne odporúčam”

František Antal

“Janku Beňačkovú môžeme odporúčať, ako sprostredkovateľku kúpy/predaja nehnuteľnosti. Predstavy a základné kontúry postupu sme dohodli hneď na začiatku. Spoľahli sme sa aj na jej výborný prehľad o lokálnom trhu pri nastavení ponukovej ceny. Čo bolo v priebehu akcie treba doplniť sa operatívne dohodlo, hľadali a našli sa kompromisy v okrajových otázkach (predovšetkým vybavenia - čo sa predáva s nehnuteľnosťou a čo nie). Celkovo obchod prebehol z nášho pohľadu štruktúrovane, hladko a k našej spokojnosti, čiže pokiaľ niekto hľadá profesionálnu a spoľahlivú cestu, oslovte Janku Beňačkovú, môžeme ju odporúčať.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578