NA predaj exkluzívne rodinný dom v Nemciach pri Banskej Bystrici, na pozemku o rozlohe 720 m2

Cena: 315 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 45693
 • Predaj: Rodinný dom
 • Zastavaná plocha: 720 m2
 • Príjazd: spevnená cesta
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Možnosti využitia: trvalé bývanie
 • Terajšie využitie: podniková rekreácia
 • Pitná voda: vodovod
 • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Bezpečnostné zariadenie: Nie
 • Počet bytov: 3
 • Výmera pozemku celkom: 720 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom v krásnej obci Nemce pri Banskej Bystrici. Jeho úžitková plocha je 160 m2. Rodinný dom má 2 podlažia a prístavbu, kde sa nachádza 2 izb. a 1 izb. byt. V samotnom dome sú celkovo 4 izby a kuchyňa, dve kúpeľne a samostatné wc. Momentálne tam sídli firma, ktorá priestory využíva ako kancelárie. Dom je postavený z panelu a má sedlovú strechu zn. Bramac. Voda a kanalizácia sú verejné. Rodinný dom bol postavený v roku 2002 a kolaudácia prebehla v roku 2006. Celý objekt je odizolovaný. Priamo na pozemku sa nachádza garáž. Nový majiteľ má možnosť kúpiť dom pre svoje potreby, zároveň je tu ale aj možnosť ponechania terajších nájomcov a z domu ďalej profitovať. Maklér odporúča !!! Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na t.č. +421 41 3217800, prípadne mailom na muranska@tureality.sk. Energetický certifikát nebol predložený. Predajná cena nehnuteľnosti je vrátane kompletného právneho servisu a poplatku za vklad do katastra nehnuteľností. Radi Vám pomôžeme aj s vybavením najvýhodnejšieho HÚ.

Maklér
Denisa Muránska

Denisa Muránska

Email

muranska@tureality.sk

Kontakt

0907220150

Referencia na makléra

Jana Purdeková

“Veľké poďakovanie pani Muránskej za pomoc pri predaji nehnuteľnosti, cením si jej zodpovedný prístup, ochotu, trpezlivosť, ústretovosť, ľudskosť a samozrejme tiež ďakujem za poradenstvo až po komplexné vybavenie.”

Katarína Mayerová

“Ďakujem pani Muránskej pri predaji našej nehnuteľnosti. Určite by som ju odporučila ako maklérku. Profesionálny prístup, rýchlosť, komunikácia. Ďakujeme za darček.”

Lea Kostiviarová

“Všetko prebehlo tak, ako ma. Maklérka veľmi ústretová, flexibilná, spoľahlivá. Bola som spokojná, určite odporúčam!”

René

“Boli sme veľmi spokojní, perfektný prístup, maximálny servis, odporúčam.”

René Valach

“Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať pani Muránskej za profesionálny prístup pri sprostredkovaní predaja našej nehnuteľnosti boli sme maximálne spokojní s celým servisom predaja určite budem všetkým odporúčať”

Iveta Chlebakova

“Ďakujem pani Deniske za rýchlu a odbornú pomoc pri predaji nehnuteľnosti. Je veľmi ústretová, nápomocná a môžem ju len vrelo odporučiť.”

Slezak Ivan

“Maximálna spokojnosť.”

Adolf Dananaj

“Pre profesionálny prístup a starostlivosť o klienta v kombinácii s úžasnými ľudskými vlastnosťami je p. Muránska skvelým realitným maklérom ktorého môžem len odporúčať . Ak v budúcnosti budem riešiť reality určite sa s dôverou obratím na p. Muránsku a skvelý team TU reality.”

Monika Čupková

“Bola som spokojná pani Muránska bola skvelá, ďakujem.”

Peter Fabok

“Profesionálny a zároveň veľmi ľudský prístup. Vďaka.”

Gabriela O.

“Oceňujem veľmi milý prístup p. Sekulovej a p. Muránskej, ochotu a ústretovosť. Odporúčam:)”

Ľubomíra Uhrinová

“Ďakujem za rýchle nájdenie podnájmu. Veľmi ľudský a pritom profesionálny prístup. 100% ochota 24/7.”

Martin Tuchyňa

“Ďakujem za poskytnuté služby a oceňujem profesionálny a osobný prístup p. Muránskej i kolegov z pracoviska v Banskej Bystrici.”

Martina Budacova

“Ďakujeme za príjemný prístup a profesionálny servis.”

Peter Lunter

“Ďakujem za veľmi príjemný a vynikajúci prístup pri kúpe. S pani Muránskou sme boli veľmi spokojní.”

Ingrid Pischová

“Veľmi pekne sa chcem poďakovať, za profesionálny prístup, rýchle vybavenie, perfektné odkomunikovanie obidvoch strán, pri prenájme bytu. Ďakujem.”

Katarína Ščepánová

“Chceme obom dievčatám Denisa Muránska a Zuzana Slivková poďakovať za vybavenie nášho nového bytíku a za ich skvelý prístup. Ešte raz veľké ďakujeme. Prajeme veľa úspechov.”

Romana Havettová

“Veľmi oceňujem milý, ľudský a zároveň profesionálny prístup k našej spolupráci. Pani Muránsku môžem všetkým len odporučiť a v budúcnosti by som jej služby realitnej maklérky opäť využila.”

Lucia Hudáková

“Ďakujeme pani Deniske Muránskej za špičkový prístup k našim náročným požiadavkám, promptnú a dôslednú komunikáciu a v neposlednom rade za profesionálne jednanie. :-)”

Karolína Brozmanová

“Profesionálne služby a vystupovanie. Maximálna spokojnosť s rýchlosťou a kvalitou pri prenájme nehnuteľností.”

Pavol Novysedlak

“Vysoká profesionalita, rýchle jednanie s ľudským prístupom. Veľmi príjemné vystupovanie. Ďakujem za spoluprácu.”

Kristína Čiliaková

“Ďakujeme pani Muránskej za poskytnuté služby. Za jej ochotu, snahu a promptné jednanie a vybavenie našich požiadaviek. Vždy sa na všetkom dalo dohodnúť v akomkoľvek čase. Určite môžeme len odporučiť novým klientom. Veľká vďaka!”

Tomáš Pohronsky

“Veľmi milá, príjemná a profesionálna pani maklérka. Celý obchod prebehol v absolútnom poriadku; maximálna spokojnosť, môžem len odporúčať.”

Ivana Záslavová

“Ďakujeme za veľmi profesionálne a ľudské jednanie, ochotu, rýchle vybavenie prenájmu, veľmi ďakujeme. Veľmi príjemná osoba, milá, spoľahlivá. S pozdravom, Záslavová s rodinkou”

Milota Vohnoutová

“Veľmi pekne ďakujeme za vysokú profesionálnu aj ľudskú nasadenosť, ochotu riešiť každý problém.”

Rene Kielar

“Ďakujem veľmi príjemná a láskavá super vystupovanie, ochotná. Odporúčam a ešte raz ďakujem:) Spokojnosť, pozdravujem”

Róbert Šudy

“Ďakujem za pohotovú reakciu na moju urgentnú žiadosť o bývanie. Vzhľadom na krátkosť času pani maklérka reagovala pohotovo. V priebehu jedného dňa som mal sprostredkované bývanie, ktoré predčilo moje očakávania. Administratíva a komunikácia úplne bezproblémová a čo veľmi oceňujem je profesionálny prístup, pravdivosť poskytnutých informácií a že sa servis neskončil ani podpisom zmluvy, oceňujem záujem zo strany makléra, či všetko bez problémov prebehlo aj po nasťahovaní. Agentúru môžem len odporučiť a ďakujem za príjemné a komfortné bývanie neďaleko centra Banskej Bystrice.”

Andrej Patka

“Jednanie - príjemné, profesionálne 5/5, vybavovanie prevodu v rámci normy a možností pri Covide/3-/5/, reakcia na požiadavky klienta /5/5/, celkové hodnotenie - /4/5/, velmi dobré. Ďakujem.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578