TUreality predame penzión, Vysoké Tatry

Cena: 625 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 45376
  • Predaj: Rodinný dom
  • Zastavaná plocha: 3500 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality Vám ponúka na predaj veľký dom - penzión v podhorí Vysokých Tatier v príjemnej lokalite, blízko zjazdu z diaľnice. Penzión je v plnej prevádzke, je po kompletnej rekonštrukcii z r. 2020. Penzión pozostáva zo 7. 2-3izbových apartmánov rozložených na 3 podlažiach. Zázemie - kuchyňa, reštaurácia, recepcia sú na prízemí, v suteréne so štandardnými oknami je priestor na vybudovanie wellness či fitness. Kúrenie zabezpečené niekoľkými možnosťami - 2 elektrickými kotlami, 3xplynový kotol + solar na teplú vodu, ktoré bezproblémov zohrejú vodu 1000l na 60C. Na pozemku je studňa i verejný vodovod a verejná kanalizácia. V areáli je dostatok parkovacích miest, altánok, v penzióne ešte dvojgaráž. Pre jeho skvelú polohu v rámci Vysokých Tatier je to priestor, ktorý je pripravený pre realizáciu sna o vlastnom podnikaní s rozbehnutým biznisom a minimálnymi nákladmi na rekonštrukciu. skveEnergetický certifikát nebol vyrobený. Nehnuteľnosť je zaujímavou investíciou pre developerov pre využitie na aprtmány. Pre bližšie info volajte 0413 217 800 alebo skokan@tureality.sk.

Maklér
Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Email

skokan@tureality.sk

Kontakt

0918345308

Referencia na makléra

Adrián Jurčo

“Profesionálny, ústretový prístup pani maklérky Skokan. Nemám čo vytknúť. Ak budem potrebovať zase pomoc určite sa zase ozvem. S mojej strany maximálna spokojnosť. Určite odporúčam.”

Frederika Rennerová

“So službami pani Skokan sme boli veľmi spokojní, kúpa prebehla rýchlo a bezproblémovo. Pani maklérka bola ochotná, spoľahlivá a okamžite komunikovala.”

Jozef Skokan

“Skvelá a nadštandardná spolupráca, promptné a vysoko profesionálne vybavenie predaja nehnuteľnosti. Plne odporúčame a ešte raz veľká vďaka!”

Aneta Mária Kocúnová

“Chcela by som poďakovať za príjemnú spoluprácu a za Vašu odbornosť a ústretovosť. Spokojnosť na mojej strane so službou. Odporúčam!”

Diana Sepitkova

“Oceňujem profesionálny prístup, férové jednanie, okamžité riešenie požiadaviek klientov a hlavne príjemné a milé jednanie. Kiež by takýchto maklérov bolo viac. Ďakujem za všetko, prajem veľa biznisových úspechov a spokojných klientov. -TU- sa rada vrátim:)”

Adela Šebestova

“Veľká spokojnosť a dobrá spolupráca. Vďaka.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578