ZNÍŽENÁ CENA!Starší vidiecky rodinný dom, Jablonica, pozemok 500m2

Cena: 74 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 45282
  • Predaj: Rodinný dom
  • Zastavaná plocha: 175 m2
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Rok výstavby: 1950
  • Počet izieb: 4
  • Stav: Pôvodný stav
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Výmera pozemku celkom: 500 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video **** https://www.youtube.com/watch?v=-mK3Jac6R-4 **** TU reality exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom – chalupu v obci Jablonica. Chalupa je v pôvodnom - veľmi dobre zachovanom stave, ktorý ocenia ľudia s veľkým srdcom pre chalupárčenie. Napriek tomu, že dom je už dlhšie neobývaný, sú v interiéri aj v exteriéri zachované typické prvky charakteristické pre vtedajšiu výstavbu (pôvodné dvere, veraje, stropy, okná, podlahy atď..). Dispozične ide o 4 veľké priechodné miestnosti, vstupnú chodbu, komoru a kúpeľňu (bez WC). Z komory je výlez na povalu. Pozemok o výmere cca 500m2 je slnečný a priestranný. Dom je napojený na elektriku, obecnú vodu, plyn a kanalizáciu. Pred domom sa nachádza pôvodná studňa spoločná pre okolité domy. V zadnej časti domu je priestor pre skladovanie náradia a dreva. Chalupa sa nachádza v tichej, slepej, bočnej ulici. Odporúčam vidieť! energetický certifikát nie je. Obec Jablonica má dobrú občiansku vybavenosť (ZŠ, MŠ, lekár, pošta, obchod, reštaurácie...) a výborné napojenie na smer Bratislava (75 km), Trnava (30km), Senica (10 km). Dom sa nachádza v blízkosti pohoria Malé Karpaty. V okolí je dostatok možností na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, rybárčenie a na oddych a relax. V blízkosti sú vrchy Záruby, kaštieľ Jablonica, Smolenický zámok, rozhľadňa Rozbehy, vodné nádrže, rybníky (Jablonický rybník Buková, Kunovská priehrada), zrúcaniny hradov a zámkov (Korlátka, Ostrý kameň ), mnohé iné vyhľadávané turistické atrakcie. Rozmery uvedené v mapke a v texte sú iba približné! Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu kontaktujte prosím: JANA VLACHOVIČOVÁ +421 41 3217800, vlachovicova@tureality.sk.

Maklér
Mgr. Jana Vlachovičová

Mgr. Jana Vlachovičová

Email

vlachovicova@tureality.sk

Kontakt

0911305732

Referencia na makléra

Tatiana Gallisova

“Pani Janku Vlachovičovú vrelo odporúčam každému kto chce bez problémov predať či kúpiť nehnuteľnosť!!! Je to úžasná žena, predala nám 2 byty. Je ústretová, ľudská, ochotná. Veľmi pekne jej ďakujeme za pomoc. Želáme všetko dobré.”

Milan Rys

“Veľmi profesionálny a ľudský, sympatický prístup pri kúpe nehnuteľnosti v Smoleniciach. Boli sme s maklérkou nad mieru spokojní.”

Margita Slovincová

“Maklérka bola veľmi milá, ochotná a starostlivá. Som jej prácou nadmieru spokojná. Ďakujem!”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578