MIMORIADNA PONUKA! Krásny rodinný dom s prekrásnou záhradou. Hontianska Vrbica, 910 m2.

Cena: 164 990,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 45277
 • Predaj: Rodinný dom
 • Zastavaná plocha: 910 m2
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
 • Zdroj tepla: teplo z kotolne
 • Príprava teplej vody: el.akumulačný boiler
 • Prevažujúca konštrukcia objektu: zmiešaná konštrukcia
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj rodinný dom v s peknou záhradou, ktorá sa nachádza v obci Hontianska Vrbica. Celková rozlohová plocha pozemku spolu s rodinným domom je necelých 10 árov. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou a je napojený na všetky IS obce. Pozemok je slnečný, rovinatý a je celý oplotený. Celá záhrada je pekne upravená, nachádza sa tu niekoľko ovocných a okrasných stromov a kríkov. Trávnik je pekne pokosený a celkový obraz záhrady pripomína botanickú záhradu. Dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, 3 izieb, kuchyne, prechodovej chodby, špajzy, samostatnej kúpeľne,wc a terasy. Spodná časť domu je tiež obývateľná a nachádzajú sa v nej ďalšie obývateľné miestnosti. K domu je k dispozícii aj vlastná studňa. Parkovanie je možné na ulici pred domom alebo aj vo dvore, kde sa nachádza aj garáž. Ak máte záujem o túto mimoriadne zaujímavú ponuku informujte nás mailom na ganecz@tureality.sk, alebo nám ihneď volajte na 00421 413 217 800.

Maklér
Ing. Pavel Ganecz

Ing. Pavel Ganecz

Email

ganecz@tureality.sk

Kontakt

0905538183

Referencia na makléra

Vladimír Šmehyl

“Chcem sa poďakovať maklérovi pánovi Ing. Pavlovi Ganeczovi za profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Ešte som nemal makléra, ktorý by mi priniesol zmluvy domov, milo ma to prekvapilo. Tiež ma milo prekvapilo že realitka zaplatila kolky na katastri. Makléra musím pochváliť za komunikáciu, korektnosť a spoľahlivosť. Kedykoľvek som zavolal ,vždy som sa dovolal. Ešte raz ďakujem.”

Peter Novák

“Chceli by sme sa poďakovať Ing. Pavlovi Ganeczovi za absolútne profesionálny prístup a ochotu pri jednaní ohľadom ponuky a predaja nehnuteľností, ktoré má vo svojom portfóliu. Vďaka nemu aj napriek tohto ťažkého obdobia vždy dokázal byť včas na dohodnutom mieste, za každým mal perfektné vystupovanie, vždy vedel dobre poradiť a bol ochotný pomôcť vo všetkom, o čo sme ho požiadali. Vedel profesionálne odpovedať na všetky otázky, ktoré nás zaujímali a vďaka nemu sme zmenili pohľad na činnosť realitných maklérov. Vyslovujeme absolútnu spokojnosť s jeho aktivitami v oblasti ponuky a predaja nehnuteľností a oceňujeme jeho inzerciu na webových portáloch. Rodina Nováková.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578