PONÚKAME CHATKU NA PREDAJ V LOKALITE PAPRADNO-PODJAVORNÍK PRE MILOVNÍKOV PRÍRODY S ROZLOHOU POZEMKU 59m2

Cena: 53 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 45033
 • Predaj: Chalupa, rekreačný domček
 • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Príjazd: spevnená cesta
 • Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
 • Možnosti využitia: rodinná rekreácia
 • Terajšie využitie: rodinná rekreácia
 • Pitná voda: studňa
 • Odpadové vody: bez likvidácie
 • Elektrický prúd: 220/380 V
 • Kvalitatívny štandard: Vidiecky dom
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Výmera pozemku celkom: 59 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj chatku nad obcov Papradno-Podjavorník. Chata je postavená v lese, na pozemku o rozlohe 59 m2, pozemky nie sú vysporiadané. Majiteľ má okolité pozemky v dlhodobom užívaní výmenou za iné, nie sú však k tomu písomné doklady. Rovnako je to s cestou, ktorá nie je na mape, ale starajú sa o ňu spoločne s okolitými susedmi. Chata je čiastočne zrekonštruovaná, podkrovie je zateplené. Na prízemí sa nachádza samostatná spálňa, izba-ktorú je možné prerobiť na kúpeľňu s WC, obývacia izba a kuchyňa. V podkroví sú dve izby oddelené chodbou, jedna izba nie je dokončená, kvôli rozvodom, ktoré sa menia. Voda je z rezervoáru privedená ku chate, do chaty treba vodu priviesť. V chate sa nachádza elektrická prípojka na 380V. Pri chate sa nachádza murovaná pec a kamenná pivnica, suché wc. Je potrebné mať džíp inak je cesta neprejazdná, v zime iba pešo, je to cca 20 minút od neďalekého hotela Podjavorník a lyžiarskeho vleku. Okolie ponúka bohaté možnosti na hubárčenie, turistiku, cykloturistiku a v zime lyžovanie. Energetický certifikát nebol vyhotovený. Bližšie info mailom borekova@tureality.sk, alebo na čísle:‪+421 41 3217800

Maklér
Monika Boreková

Monika Boreková

Email

borekova@tureality.sk

Kontakt

0911472789

Referencia na makléra

Roman Kohút

“Bol som veľmi spokojný pri predaji nehnuteľnosti. Všetko prebehlo na profesionálnej úrovni.”

Rod. Janoskova

“Maximálna spokojnosť.”

Eduard Vadovský

“Ďakujeme pani Borekovej za sprostredkovanie kúpy už nášho bytu super prístup ochotná a pomohla zo všetkým načo sme sa pýtali :)”

Stanislav Mečiak

“Pani Boreková nám pomohla pri kúpe pozemku. Týmto sa jej chceme poďakovať. Maximálna spokojnosť. Vrelo odporúčam.”

Vladimír Bellan

“Ďakujeme p. Borekovej za profesionálne sprostredkovanie predaja, sme maximálne spokojní. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.”

Ján DULA

“Prostredníctvom pani Borekovej som kupoval byt. Všetko ochotne vybavila, pomohla aj s vecami ktoré neboli v náplni jej práce. Oceňujem jej pozitívny a profesionálny prístup. Môžem len odporučiť.”

Maroš Dendis

“Ďakujem p. Borekovej za sprostredkovanie predaja RD od získania kupcu až po administrovanie zmluvných dokumentov.”

František Kemka

“Som spokojný na 200%.”

Ján Štubňa

“Milá, priateľská, ústretová a hlavne pomohla vybaviť, čo bolo treba. Vrelo odporúčam a prajem veľa úspechov do budúcna.”

Katarína Z.

“Vážená pani Boreková, obrátila som sa na Vás s dôverou vďaka doporučeniu mojej dobrej známej, ktorá mala s Vami, ako realitným agentom dobré skúsenosti. Dobrú povesť, ktorá Vás sprevádza, ste potvrdila a tak mi zostáva len poďakovať za spoluprácu, ktorá bola vždy korektná , myslím, ku spokojnosti všetkých zainteresovaných. Prajem hodne zdaru v práci a pevné uzdravie. S úctou vďačná klientka Katarína Z.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578