Prenájom 3-izbového bytu kúsok od centra

Cena: 550,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 44530
  • Prenájom: 3-izb. byt
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt v širšom centre Piešťan s kompletnou občianskou vybavenosťou. Byt o rozlohe 65m2 sa nachádza v zelenom parčíku na 1. poschodí a je otočený na západ - obývačka s lodžiou a kuchyňou a na východ - pracovňa a spálňa. V byte boli kompletne vymenené elektrické rozvody a rozvody vody. Nájdete tu plastové okná, vstupné bezpečnostné interiérové dvere a kvalitné podlahy, ktoré dotvárajú príjemné bývanie. V kuchyni si dali záležať na masívnej linke Sýkora so zabudovanými spotrebičmi. Prenajíma sa kompletne zariadený. K bytu patrí samostatná pivnica a spoločná kočikáreň. Bytový dom prešiel rekonštrukciou, vrátane zateplenia a výmeny strechy, vchodových dverí, okien na spoločných priestoroch, zvončekov a poštových schránok. V bytovom dome je nainštalovaný optický kábel Telecom. Energetický certifikát nebol predložený. Voľný od 1.7. Mesačné náklady do 150 eur / 2 osoby. Pre viac info: benackova@tureality.sk alebo tel. +421 41 3217800.

Maklér

Ing. Jana Beňačková, RSc.

Email

benackova@tureality.sk

Kontakt

0917805243

Referencia na makléra

firas shafiq

“prácou pani Benačkovej som bol nadmieru spokojný! Kupcu mojej nehnuteľnosti zariadila vo veľmi krátkej dobe, všetko spracovala promptne a profesionálne a dotiahla predaj do úspešného konca. Pani Benačkovú jednoznačne odporúčam”

František Antal

“Janku Beňačkovú môžeme odporúčať, ako sprostredkovateľku kúpy/predaja nehnuteľnosti. Predstavy a základné kontúry postupu sme dohodli hneď na začiatku. Spoľahli sme sa aj na jej výborný prehľad o lokálnom trhu pri nastavení ponukovej ceny. Čo bolo v priebehu akcie treba doplniť sa operatívne dohodlo, hľadali a našli sa kompromisy v okrajových otázkach (predovšetkým vybavenia - čo sa predáva s nehnuteľnosťou a čo nie). Celkovo obchod prebehol z nášho pohľadu štruktúrovane, hladko a k našej spokojnosti, čiže pokiaľ niekto hľadá profesionálnu a spoľahlivú cestu, oslovte Janku Beňačkovú, môžeme ju odporúčať.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578