*REZERVOVANÝ* Na predaj slnečný 4 izbový byt v Starej Sásovej v BB o rozlohe 83,63 m2

Cena: 213 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 44158
  • Predaj: 4-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 83,63 m2
  • Výťah: Áno
  • Nadzemné podlažie: Ostatné podlažie
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Lodžia: Áno
  • Konštrukcia bytu: panelová
  • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si virtuálnu obhliadku nehnuteľnosti: https://my.matterport.com/show/?m=YKki1k4BY8M *EXKLUZÍVNE* V TUreality na predaj slnečný 4i byt typu bauring o rozlohe 83,63 m2. Byt je po rekonštrukcii, v rámci ktorej bolo vymurované jadro, nové rozvody vody a elektroinštalácie v jadre, plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, oblôžkové zárubne, vstavané skrine. Veľkou výhodou tohto bytu je priestranná loggia, na ktorej si viete vychutnať ničím nerušený relax. Bytový dom je zateplený s výťahom a k bytu prislúcha murovaná pivnica. Byt sa nachádza v tichej časti Starej Sásovej na 2/9 poschodí. Predajná cena nehnuteľnosti je 213.000,- EUR vrátane kompletného právneho servisu a poplatku za vklad do katastra nehnuteľností. Energetický certifikát nebol predložený. Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na Tel.č.: +421 41 3217800, prípadne mailom na sekulova@tureality.sk

Maklér

Lýdia Sekulová

Email

sekulova@tureality.sk

Kontakt

0904961085

Referencia na makléra

Júlia Čerešnáková

“Dobrý deň s realitnou maklérkou som bola veľmi veľmi spokojná, riešila všetko ihneď, vybavovanie sa neodkladalo a apelovala vždy na rýchlejšie kroky ostatných. Bola milá, vždy zodvihla telefón, a do našich stretnutí, vedela dať nielen profesionálny prístup, ale aj kúsok seba. Myslím že máte šikovnú maklérku :)”

Branislav Zelina

“Chcel by som sa týmto poďakovať pani Sekulovej, svojim proaktívnym a profesionálnym prístupom nám veľmi pomohla pri kúpe nehnuteľnosti aj keď celý proces miestami nebol jednoduchý.”

Jana Černaková

“Naša veľká vďaka patrí Lydke, ktorá dokázala nemožné. Pomohla pri predaji rodinného domu a následne pri kúpe bytu. Požiadavky boli náročné a vyhovieť im, nebolo vôbec jednoduché. No Lydka urobila všetko preto, aby sa to podarilo! Profesionálny prístup na vysokej úrovni, skvelá komunikácia, ľudskosť, empatickosť a nekonečná trpezlivosť, sú vlastnosti tejto pani maklérky. Ešte raz jej za všetko ďakujeme a určite ju všetkým odporúčame! Rovnako ako aj celú spoločnosť TU REALITY.”

Gabriela O.

“Oceňujem veľmi milý prístup p. Sekulovej a p. Muránskej, ochotu a ústretovosť. Odporúčam:)”

Stela Mokryšová

“Oceňujem prístup Vašej realitnej agentky Lýdie Sekulovej. Vysoko profesionálna, ochotná, zároveň ľudská a milá. Vďaka nej prebehla kúpa bytu rýchlo a bezproblémovo. So všetkými službami sme nadmieru spokojní a vrelo ich odporúčame.”

Cyril Bitner

“Pani Sekulová. Je príjemná a usmievavá maklérka. Bola radosť spolupracovať s pani Sekulovou. Stále ochotná, príjemná a milá, pripravená vždy pomôcť v každú hodinu. Všetko vysvetlila, poradila a pomohla do posledného detailu. Ak by sme potrebovali znovu realitnú kanceláriu osloviť, tak by to bola Vaša kancelária a aj s pani Sekulovou a pánom Pillárom. Ďakujeme za pomoc a spoluprácu.”

Irena Krajčiová

“Pani Lýdia je správna osoba na správnom mieste, jednoducho vynikajúca realitná maklérka s pro-klientskym prístupom. Sme jej veľmi vďační za rýchle, profesionálne a hlavne ľudské jednanie pri zorganizovaní súbežného predaja nášho "starého" a kúpe "nového" bytu. Zo srdca ďakujeme, býva sa nám skvelo :-)”

Špiláková

“Som veľmi spokojná s Vašim realitným maklérom, pre flexibilnosť, ochotu, prístup k práci a k ľudom, som rada že ju mám. Ďakujem.”

Vladimír Bugáň

“So službami realitnej maklérky pani Sekulovej sme boli veľmi spokojní. Mala korektné jednanie, milý, ústretový a férový prístup od prvého kontaktu až po prevzatie si nehnuteľnosti. Odporúčame a ďakujeme veľmi pekne. Vladimír B.”

Miroslav Chromek

“Ďakujeme za skvelú skúsenosť. Vďaka pani Sekulovej prebehol celý obchod veľmi rýchlo a hlavne bezproblémovo, oceňujeme veľmi milú komunikáciu a maximálnu ústretovosť (vrátane covid komplikácií), žiadne zavádzanie alebo "vtieranie" (na ktoré sme žiaľ narazili pri iných BB realitkách). TUreality, a zvlášť pani Sekulová, sú naozaj profesionáli. Ďakujeme.”

Jozef Kepsta

“Chcel by som sa poďakovať pani Sekulovej a pani Mikulíkovej za velmi príjemnú skúsenosť a bezproblémový priebeh kúpy bytu v B.B. Ďakujem za príjemný prístup a dobre organizovaný priebeh deň po dni až do úplného konca prevzatia bytu. Prajem veľa úspechov.”

Jana Zvalená

“Chcela by som dať dobrú recenziu pani Sekulovej za poskytnutie veľmi dobrých služieb pri hľadaní a vybavovaní nového bývania :)”

Viliam Zvalený

“Ďakujem za rýchly a bezproblémový servis.”

Ľubomíra Ritterová

“Oceňujem príjemný, vysoko profesionálny a ľudský prístup počas celého procesu predaja nehnuteľnosti p. Sekulovej a p. Pillára. Patrí Vám moje ďakujem a dobré referencie budem komunikovať ďalej.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578