EXKLUZÍVNE: Nadčasový rodinný dom 315m2, pozemok 6á, Šaľa

Cena: 295 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 44156
 • Predaj: Rodinný dom
 • Zastavaná plocha: 315 m2
 • Výmera pozemku celkom: 601 m2
 • Možnosti využitia: trvalé bývanie
 • Pitná voda: vodovod
 • Odpadové vody: verejná kanalizácia
 • Elektrický prúd: 220/380 V
 • Vybavenie: krb
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Počet parkovacích miest v garáži: 2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ štýlový, rodinný dom v lukratívnej časti Šale, na ul. Kpt. Jaroša. Dom stojí na udrživanom, rovinnom, slnečnom pozemku rozlohy 601m2. Zastavaná plocha pozemku je 198m2, dom je čiastočne podpivničený, obytná časť je na vyvýšenom prízemí. Strecha je plochá s atikou. Dispozične dom pozostáva zo suterénu kde sa nachádza garáž s dielňou, letná kuchynka, slovenská izba (mulatovacia miestnosť s veľkým stolom, krbom a barovým pultom), časť wellnessu so spchou a toaletou – momentálne už nevyužívaná, práčovna, technická miestnosť/kotoľna, sklad prístupný z exterieru a sklad pod schodiskom. Na poschodí sa nachádza zádverie so vstupným schodiskom z mramoru, vstupná hala s jedálenskou a oddychovou časťou, rozľahlá obývacia miestnosť s barovým pultom / sálonikom s východom na terasu, hosťovská izba s východom na terasu, ďalšie 2 izby, rozľahlá kúpelňa s vaňou, dvoma umývadlami, toaletou a bidetom, ďalšia samostatná toaleta, ktorá susedí s menšou izbou – pracovňou a samozrejme kuchyňa so špajzou. Dom má osobité čaro a veľmi vhodné dispozičné riešenie v prípade rekonštrukcie - je rozdelený ne dennú a nočnú zónu. Architekt sa s priestorom vyhral, dom má nadčasový štýl, otvorenú dispozíciu, je vzdušný a svetlý. Oplatí sa vidieť! Dom bol postavený z pálených tehál, kolaudovaný r.1981. V r. 2011 je bola zhotovená nová strešná krytina a neskôr vynovená terasa. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Dom je napojený na všetky inžinierske siete – elektrina, voda, plyn a kanalizácia. Vykurovanie je plynovým kotlom. Zastavaná plocha je 198m2 (čiastočne podpivničený), plocha pozemku je 403m2, tj. spolu 601m2. Pozemok je pekný, udržiavaný. Skladá sa z okrasnej aj úžitkovej plochy. Nachádzajú sa tu ihličnaté stromy, okrasné kríky a kvety ale aj vinič a časť hospodárskej plochy vhodná na dopestovanie úrody podľa predstáv nových majiteľov. Nehnuteľnosť som osobne navštívila, som stavebná inžinierka a viem Vám o nej povedať všetky ďalšie potrebné informácie, buď telefonicky, alebo aj na osobnej obhliadke. Ochotne Vám poradíme a bezplatne pomôžeme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. Pokiaľ Vás ponuka oslovila neváhajte ma kontaktovať na kmetkova@tureality.sk, alebo na +421 41 321 7800.

Maklér

Ing. Monika Kmeťková

Email

kmetkova@tureality.sk

Kontakt

0911880204

Referencia na makléra

Tomáš Kostovčik

“Ďakujeme pani Ing. Monike Kmeťkovej za ochotu a spoľahlivosť ktorú v nej vidíme od prvého stretnutia. Vždy nás vypočuje, informuje a poradí v každom ohľade. Môžeme len odporúčať že p. Monika je žena na správnom mieste. Všetko dobré vám praje rodina Kostovčíková.”

Marián Pollák

“Prvý krát som ja a moja manželka využil služieb realitnej kancelárie a neľutujeme. Aj napriek mojej a manželkinej pracovnej vyťaženosti sa spolupráca vďaka ochote a profesionálnemu prístupu k práci vydarila. ODPORÚČAME a želáme pani Ing. Kmeťkovej v práci veľa úspechov.”

Monika Lelovicsová

“So spoluprácou s pani Ing. Kmeťkovou sme boli veľmi spokojní. Príjemné vystupovanie, ochota a spoľahlivosť počas celej spolupráce zabezpečili spokojnosť obidvoch strán. Bola vždy k dispozícii, mohli sme sa na ňu obrátiť s akoukoľvek otázkou, všetko nám pekne vysvetlila. Chceli by sme sa ešte raz poďakovať pani Ing. Kmeťkovej za profesionálny prístup.”

Andrea Takacsova

“Milá, šikovná, ústretová. Bola vždy k dispozícii, vybavila všetko k spokojnosti obidvoch strán, všetko pekne vysvetlila, náš domček predala behom týždňa. Ďakujeme.”

Alena Kavcová

“Chcem sa poďakovať pani Ing. Kmeťkovej za príjemné vystupovanie, dokonalý servis a pravdivé informácie o aktuálnom stave predmetnej nehnuteľnosti, ako aj za ochotu byť k dispozícii i o víkendoch a večerných hodinách. Som s jej službami mieru spokojná a určite budem odporúčať jej služby aj známym. Prajem veľa úspechov v práci a mnoho spokojných klientov.”

Drahomíra Tvrdoňová

“Veľmi milá, ochotná, nápomocná. Po desiatich mesiacoch kontaktu s realitnými maklérmi môžem skonštatovať, že takých, ako je ona, je v tomto odbore veľmi málo. Odporúčam!!!!”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578