Video: TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt o rozlohe 46,5m2, Žiar nad Hronom

Cena: 52 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 44021
  • Predaj: 2-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 47 m2
  • Výťah: Áno
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Lodžia: Áno
  • Konštrukcia bytu: panelová
  • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video prehliadku (vizualizáciu): https://m.youtube.com/watch?v=tcpeY3f4EwM&feature=youtu.be V inzeráte sú fotky s vizualizáciou a návrhmi interieru pre lepšiu inšpiráciu ako môže aj tento byt vyzerať. TUreality ponúka na predaj šikovný 2-izbový byt o rozlohe 46,5m2 v centre mesta Žiar nad Hronom. Nachádza sa na druhom poschodí väčšieho panelového domu, kam sa odveziete novým výťahom. K výťahu sa dostanete cez recepciu. Byt pozostáva z predsiene, obývacej izby, spálne, kuchynského kúta a kúpeľne s toaletou. Zaujme krásnym výhľadom na hory a centrum mesta, ktorý si môžete vychutnať z dvoch lodžií. Má vymenené okná za plastové, plávajúcu podlahu, kuchynskú linku, kúpeľňu so sprchovým kútom a keramickými obkladmi a dlažbou. Byt je vhodný na bývanie alebo prenajímanie. Byt je možné rozdeliť a následne ho prenajímať ako dve garzonky. Energetický certifikát nebol predložený. Pre viac info: Rusnak@tureality.sk alebo tel. +421 41 3217800

Maklér

Róbert Rusnák

Email

rusnak@tureality.sk

Kontakt

0949395710

Referencia na makléra

Marian Baksa

“Znovu by som robil obchod s pánom Rusnákom. Vždy mal všetko do detailu pripravené. Odporúčam.”

Marian Baksa

“Ochota a každá dohoda platí. Spokojnosť.”

Veronika

“Chcela by som aj touto formou poďakovať za prácu p. Rusnáka. Odporúčam.”

Procka Marek

“Veľmi dobrá spolupráca. Rýchle vybavenie, ochota, profesionálny prístup. Ďakujem Marek.”

Ľudmila Tóthová

“S celým priebehom predaja a tiež s kúpou bytu sme boli veľmi spokojní, tak ako aj s komunikáciou s p.Rusnákom. Veľmi profesionálny prístup, p.Rusnák bol veľmi ochotný nám pomôcť, bol k dispozícii kedykoľvek a hlavne bol veľmi trpezlivý s hľadaním nášho nového bývania. Do budúcna určite oslovíme p.Rusnáka opäť. Veľká vďaka.”

Peter Schubert

“S pánom Rusnákom som bol veľmi spokojný aj čo sa týka predaja aj kúpy nového bytu aj keď to s nami nebolo ľahké s veľkou trpezlivosťou a svojim prístupom sme to dotiahli do úspešného konca. Bol nám vždy k dispozícii v hocijaký čas a bol ochotný nám pomôcť keď sme to potrebovali môžem iba odporučiť ďalším ľuďom čo hľadajú nové bývanie.”

Alena Masaryková

“Veľmi dobrá komunikácia aj spolupráca celkovo. Pán Rusnák veľmi ochotný, kúpa prebehla hladko bez problémov. Za mňa odporúčam.”

Tomas

“Píšem v mene mojej starkej: Veľká spokojnosť pri predaji bytu starej mamy. Starkej sa veľmi páčilo video a hlavne obchod dopadol nad naše očakávania. Určite by sme sa pri ďalšom predaji nehnuteľnosti obrátili na p. Rusnáka.”

Zdena Šoucová

“S prístupom p. Rusnáka pri predaji bytu, ktorý zdedili synovia po otcovi sme boli veľmi spokojní. Oceňujeme ochotu, odbornosť, príjemné vystupovanie, časovú flexibilitu.”

Lubos T.

“Ďakujem za celý priebeh kúpy bytu aj keď to nešlo úplne hladko ako sme si na začiatku predstavovali, tak p. Rusnák mal veľkú trpezlivosť a aj vďaka nemu sme to dotiahli do úspešného konca. Odporúčam!”

Karol Berndt

“Bol som veľmi spokojný s pánom Rusnákom, bol ochotný pomôcť prakticky so všetkým a v ktorúkoľvek hodinu, oceňujem jeho profesionálny prístup a ďakujem. Môžem ho len odporučiť.”

Janka Cintelova

“Maximálna spokojnosť po všetkých stránkach súvisiacich s predajom a kúpou bytu.”

Rebecca T

“Veľká spokojnosť s pánom Rusnákom. Profesionálny prístup, milá komunikácia. Pán Rusnák bol ochotný so všetkým poradiť a pomôcť. Odporúčam.”

Jakub M.

“Ďakujem za dobré rady a celý priebeh kúpy bytu s priateľkou. Sami by sme si nevedeli rady. P. Rusnák poradil a dosť nám pomohol s financovaním a prepisom energií. Ďakujeme odporúčam.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578