EXKLUZÍVNE !Znížená cena! Záhradka Kráľová/Váhom 260m2

Cena: 18 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 44004
  • Predaj: Rekreačný pozemok
  • Príjazd: spevnená cesta
  • Pozemok: prevažne rovinatý
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Výmera pozemku celkom: 260 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality Vám EXKLUZÍVNE ponúka NA PREDAJ záhradku v záhradkárskej oblasti Kráľová nad Váhom. Záhradke je rozlohy 260m2, situovaná po ľavej strane v jednej z brán. Na pozemku sa nachádza studňa a uzamykateľná kôlnička na náradie. Záhradka je udržiavná: vysadené sú ovocné kríky, vinič, jahody, strom čerešna. V užítkovej časti záhradky sú vysadené cibuľoviny a koreňová zelenina. Úžitková časť nie je zatiaľ celá využitá - poskytuje ešte dostatok priestoru na výsadzbu podľa prestáv nových majiteľov. Záhradka je čiastočne oplotená. Na pozemku nie je zavedená elektrina. V prípade záujmu sa prípojka nachádza pred pozemkom. Záhradka pekná, udržiavaná, rovinatá a slnečná. Záhradkárska oblasť Kráľová nad Váhom je veľmi obľubená rekreačná oblasť nakoľko v tesnej blízkosti sa nachádza rieka Váh, ktorá poskytuje množtvo aktivít ako napr. rybolov, člnkovanie, plávanie, prechádzky v prírode popri brehu a pod. Od záhradkárskej oblasti vedie cyklotrasa po násype k priehrade Kráľová kde sa nachádza Hotel Kaskády s tenisovými kurtami, volejbalovým a fut. ihriskom, minigolfom a inými voľnočasovymi aktivitami. Na priehrade je požičovňa na vodné športy. Cyklotrasa vedie až do mesta Sereď. V prípade, že Vás ponuka zaujala neváhajte ma kmetkova@tureality.sk, alebo na +421 41 321 7800.

Maklér

Ing. Monika Kmeťková

Email

kmetkova@tureality.sk

Kontakt

0911880204

Referencia na makléra

Tomáš Kostovčik

“Ďakujeme pani Ing. Monike Kmeťkovej za ochotu a spoľahlivosť ktorú v nej vidíme od prvého stretnutia. Vždy nás vypočuje, informuje a poradí v každom ohľade. Môžeme len odporúčať že p. Monika je žena na správnom mieste. Všetko dobré vám praje rodina Kostovčíková.”

Marián Pollák

“Prvý krát som ja a moja manželka využil služieb realitnej kancelárie a neľutujeme. Aj napriek mojej a manželkinej pracovnej vyťaženosti sa spolupráca vďaka ochote a profesionálnemu prístupu k práci vydarila. ODPORÚČAME a želáme pani Ing. Kmeťkovej v práci veľa úspechov.”

Monika Lelovicsová

“So spoluprácou s pani Ing. Kmeťkovou sme boli veľmi spokojní. Príjemné vystupovanie, ochota a spoľahlivosť počas celej spolupráce zabezpečili spokojnosť obidvoch strán. Bola vždy k dispozícii, mohli sme sa na ňu obrátiť s akoukoľvek otázkou, všetko nám pekne vysvetlila. Chceli by sme sa ešte raz poďakovať pani Ing. Kmeťkovej za profesionálny prístup.”

Andrea Takacsova

“Milá, šikovná, ústretová. Bola vždy k dispozícii, vybavila všetko k spokojnosti obidvoch strán, všetko pekne vysvetlila, náš domček predala behom týždňa. Ďakujeme.”

Alena Kavcová

“Chcem sa poďakovať pani Ing. Kmeťkovej za príjemné vystupovanie, dokonalý servis a pravdivé informácie o aktuálnom stave predmetnej nehnuteľnosti, ako aj za ochotu byť k dispozícii i o víkendoch a večerných hodinách. Som s jej službami mieru spokojná a určite budem odporúčať jej služby aj známym. Prajem veľa úspechov v práci a mnoho spokojných klientov.”

Drahomíra Tvrdoňová

“Veľmi milá, ochotná, nápomocná. Po desiatich mesiacoch kontaktu s realitnými maklérmi môžem skonštatovať, že takých, ako je ona, je v tomto odbore veľmi málo. Odporúčam!!!!”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578