POLYFUNKČNÁ BUDOVA MAKOV, 350 M2

Cena: 179 800,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 43691
  • Predaj: Polyfunkčný objekt
  • Zastavaná plocha: 350 m2
  • Pamiatková starostlivosť: Áno
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Výťah: Nie
  • Terajšia prevádzka: mimo prevádzky
  • Forma vlastníctva: firemný
  • Príjem TV + rádio: Áno
  • Bremeno z nájmu: Nie
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v obci Makov, ktorá je vzdialená od mesta Bytča 20 km. Budova pozostáva z troch podlaží,s možnosťou prerobenia na menší penzión s reštauráciou, prípadne rekreačné zariadenie, administratívu. Dispozične pozostáva s 3 NP. 1 NP vstupná hala, 3 x kancelária, soc. zariadenie, príručný sklad a schodisko. 2 NP chodba, 5 x kancelária, soc. zariadenie a schodisko. 3 NP chodba so schodiskom, miestnosť údržby, elektrokotolňa a 2 x kancelária. ČOV je spoločná pre celý areál colnice, správcom je obec Makov. Spoločný vodojem s úpravňou vody pre celý objekt colnice aj pre celú okolitú zástavbu RD, meranie je vo vodomernej šachte pred objektom. Základy- monolitický železobetónový rošt na pilotách s vodorovnou izoláciou, stropy sú železobetónové dosky s rovným podhľadom v kombinácii s prefabrikovanými doskami Predos. Murované z tehál- Porotherm- 38cm, silikátová fasádna omietka Baumit, nie sú zateplené steny, posledný strop je zateplený- podhľad sadrokartón. Krov je väznicový, sedlový, vystužený oceľovým stužovacím rámom a krytá betónovou škridľou Bramac. Okná drevené EURO s ditermálnymi sklami, schody železobetónové. Podlahy, schodisko, sociálne zariadenia- keramická dlažba.V budove nie je podkrovie ani pivnice. Elektrické vykurovanie pre budovu je možné zmeniť na plyn. Parkovisko pred budovou je samozrejmosťou. V obci je kompletná občianska vybavenosť. Energetický certifikát nebol predložený. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 41/321 78 00, alebo mailom: dobrovodska@tureality.sk

Maklér
Monika Dobrovodská

Monika Dobrovodská

Email

dobrovodska@tureality.sk

Kontakt

0948359239

Referencia na makléra

Elena Prošeková

“Bola som spokojná so službami ktoré mi poskytli. Na začiatku som sa veľmi bála, ale s maklérkou Monikou Dobrovodskou sme boli stále v kontakte, všetky podklady a zmluvy boli v poriadku, o všetkom ma vždy informovala a bola ochotná počkať aj dlhšie kým som sa nasťahovala. Určite odporúčam ich služby aj druhým.”

Rodina Podymáková

“Ďakujeme pani Monike za ústretovú spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti. Príjemné vystupovanie a ochota poradiť, odporúčame. Ďakujeme.”

Eva Bielková

“Spolupracovala som s maklérkou Monikou Dobrovodskou, je vo svojom povolaní vynikajúci odborník na vysokej úrovni, s príjemným priateľským vystupovaním. Ďakujem, len si želám, aby bolo u nás odborníkov, ako je pani Dobrovodská viac.”

Viera Brtisova

“Veľmi pekne ďakujem pani maklérke Monike Dobrovodskej za rýchly predaj mojej nehnuteľnosti. Vrelo odporúčam všetkým ktorí potrebujú služby makléra.”

Daniela Michálková

“Dobrý deň, chcela by som vyjadriť poďakovanie p. Dobrovodskej za kvalitné a rýchle služby, ktoré mi poskytla v súvislosti s predajom RD.”

Zuzana Ševčíková

“Ďakujem pani maklérke za profesionálny prístup, ústretovosť, pochopenie a trpezlivosť, ktorú mala pri predaji mojej nehnuteľnosti. Odporúčam každému,... Je zodpovedná, milá, dochvíľna a pomôže v každej situácii.”

Roman Kohutiar

“Oslovením TUreality sme si našli podnájom na počkanie....teraz riešime cez pani Moniku Dobrovodskú aj kúpu nehnuteľnosti....môžeme ju len a len odporučiť...príjemné vystupovanie, poradenie, dochvíľnosť, ochota...Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu....”

Peter Štrba

“Dobrý deň. S pani Dobrovodskou už spolupracujeme takmer dva roky a som maximálne spokojný. Môžem iba pozdvihnúť jej ochotu a profesionalitu. Určite by som vrelo odporučil.”

Anna Vitázková

“Veľmi ústretové a profesionálne jednanie. Čo sľúbi to dodrží. Je na ňu spoľahnutie. S pozdravom Vitázková.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578