PRIPRAVUJEME NA PREDAJ REKREAČNÝ POZEMOK V OBCI PETROVICE S ROZLOHOU 1700 m2

Cena: 24 950,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 43616
  • Predaj: Rekreačný pozemok
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality pripravuje do ponuky rekreačný pozemok v pokojnej lesnej oblasti v obci Petrovice. Pozemok s výmerou 1700 m2 je mierne svahovitý. Je vhodný na výstavbu chatky. Veľkou výhodou je krásna príroda, ticho, možnosť hubárčenia, turistiky. Prosím, v prípade záujmu kontaktujte call centrum +421 41 3217800 alebo mailom na borekova@tureality.sk

Maklér

Monika Boreková

Email

borekova@tureality.sk

Kontakt

0911472789

Referencia na makléra

Ján DULA

“Prostredníctvom pani Borekovej som kupoval byt. Všetko ochotne vybavila, pomohla aj s vecami ktoré neboli v náplni jej práce. Oceňujem jej pozitívny a profesionálny prístup. Môžem len odporučiť.”

Maroš Dendis

“Ďakujem p. Borekovej za sprostredkovanie predaja RD od získania kupcu až po administrovanie zmluvných dokumentov.”

František Kemka

“Som spokojný na 200%.”

Ján Štubňa

“Milá, priateľská, ústretová a hlavne pomohla vybaviť, čo bolo treba. Vrelo odporúčam a prajem veľa úspechov do budúcna.”

Katarína Z.

“Vážená pani Boreková, obrátila som sa na Vás s dôverou vďaka doporučeniu mojej dobrej známej, ktorá mala s Vami, ako realitným agentom dobré skúsenosti. Dobrú povesť, ktorá Vás sprevádza, ste potvrdila a tak mi zostáva len poďakovať za spoluprácu, ktorá bola vždy korektná , myslím, ku spokojnosti všetkých zainteresovaných. Prajem hodne zdaru v práci a pevné uzdravie. S úctou vďačná klientka Katarína Z.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578