Exkluzívne, Podpivničený rodinný dom s pozemkom o celkovej výmere 535 m2 v obci Varín, okres Žilina

Cena: 165 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 43338
  • Predaj: Rodinný dom
  • Stav: Pôvodný stav
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj čiastočne podpivničený rodinný dom s pozemkom o celkovej rozlohe 535 m2 v obci Varín. Dom je čiastočne zrekonštruovaný, nová strecha, nové elektrické rozvody. Dom je murovaný, stojí na rovinatom pozemku a vedie k nemu asfaltová prístupová cesta. K nehnuteľnosti prislúcha aj letná kuchyňa, ktorá je prepojená s domom. Dom je napojený na elektriku, kanalizáciu, voda je riešená formou studne a prípojka obecného vodovodu je priamo na pozemku. Plyn je na hranici pozemku. V obci je kompletná občianská vybavenosť ako škola, škôlka, pošta, zdravotné stredisko, supermarket. Mapa uvádza len orientačné rozmery. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Bližšie info: igorcvacho@tureality.sk alebo na tel. čísle +421 41 3217800

Maklér
Igor Cvacho

Igor Cvacho

Email

igorcvacho@tureality.sk

Kontakt

0940536236

Referencia na makléra

Elena Bekeová

“Touto cestou ďakujem za skvelú prácu pri predaji mojej nehnuteľnosti maklérom Ing. Frederike Kubovej, Igorovi Cvachovi a Jánovi Haluškovi, za ich profesionalitu, ústretový prístup.”

Zuzana Cingelová

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať za skvelú prácu pána makléra, veľká spokojnosť a vrelo odporúčam po všetkých smeroch. Je to jeden veľmi ochotný, ústretový a príjemný človek. ĎAKUJEME!”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578