Nadštandardný,priestranný, administratívny priestor v OBI Lamač,160-200m2,reprezentatívny,aj so zariadenou kuchynkou.

Cena: 1 200,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 42707
 • Prenájom: Kancelárie, administratívne priestory
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Výťah: Áno
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2021
 • Počet miestností: 6
 • Možnosti rozšírenia: možnosť rozšírenia
 • Terajšia prevádzka: plne v prevádzke
 • Forma vlastníctva: firemný
 • Poznámka k cene: + energie
 • Počet parkovacích miest na parkovisku: 10
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TU reality ponúka:. NA PRENÁJOM: v Bratislave, v Lamači, Hodonínska cesta, nákupná zóna OBI, nadštandardný kancelársky priestor o rozlohe 160 m2, s možnosťou rozšírenia až na 200 m2, - na 2. podlaží trojpodlažnej budovy.... Výťah je k dispozícii.... Okná sú s výhľadom, hliníkové, stropné vykurovanie + klimatizácia.... Spolu 5 kancelárskych priestorov + kuchynka( 25 m2).... K dispozícii su aj 4 toalety na chodbe.... Priestor je v nadštandardnom vyhotovení( podlahy, stropy, dlažba, koberce, zariadená kuchyňa)..krásne prresvetlený a slnenčný... Pôdorys zašleme na vyžiadanie..... Províziu pre realit.kanceláriu neplatíte!..... Voľný, ihneď k dispozícii... Celková cena: Cena najmu 7,50 Eur/ m2/ mesiac + DPH..... Prev poplatky: 4 Eur/ m2/ mesiac + DPH..... Možnosť prenájmu aj vnútorných parkovacích miest: 35 Eur/ ks + DPH ( nie je to podmienka!)..... Prenajímateľ požaduje pri prenájme 2-mesačnú jednorázovú /vratnú kauciu..... Energetický certifikát k objektu zatiaľ nebol predložený...... Požadujeme aspoň 2-3-ročný prenájom....... V prípade záujmu volajte Call centrum: +421 41 321 78 00, alebo kontaktujte prosím: DIANA NOVOTNÁ, novotna@tureality.sk.

Maklér
Diana Novotná

Diana Novotná

Email

novotna@tureality.sk

Kontakt

0905194940

Referencia na makléra

Lubomira Hupkova

“Veľká spokojnosť, p. maklérka bola vo všetkom nápomocná.”

Ďungel Tibor

“Vysoko profesionálny prístup skúsenej odborníčky vo svojom obore, rýchla reakcia na požiadavky, priateľský prístup a ochota pri jednaní s klientmi. Ďakujeme”

Peter Lukáček

“Chceli by sme sa podeliť o našu veľmi dobrú skúsenosť s pani Novotnou, s ktorou sme spolupracovali pri predaji nášho bytu v Malackách. Prišla, odfotila krásne fotky a za dva dni sme už mali aj obhliadky. Nikdy nás do ničoho nenútila, na všetky naše otázky mala odpovede a riešenia, všetko poriadne vysvetlila a ak sa čokoľvek zmenilo, okamžite nás kontaktovala. Sťahovanie bolo pre nás dosť stresujúci zážitok, no o predaj sme sa vážne nemuseli skoro starať. Veľa krát ďakujeme za pomoc.”

Martina Školnikovičová

“Dobrý deň. Chcela by som veľmi pekne poďakovať p. Novotnej za spoluprácu, je veľmi príjemná, promptná, spoľahlivá. Všetko vybavila k spokojnosti oboch strán. Vážim si,že bola ochotná pracovať cez víkend. Určite odporúčam. Ešte raz ďakujem.”

Martin Pavlík

“Dobrý deň, chcel by som sa poďakovať Vašej maklérke TU reality p. Novotnej za vynikajúce vedomosti a znalosti pri obhliadkach nehnuteľnosti. Veľmi si vážim aj to, že bola ochotná absolvovať obhliadky nehnuteľnosti aj cez víkend, keďže cez týždeň som bol pracovne veľmi vyťažený. Celkovo komunikácia a prístup zo strany p. Novotnej sa dá hodnotiť známkou 1! Vrelá vďaka za spoluprácu S pozdravom Martin Pavlík”

Zdenek Kováč

“Chcel by som sa poďakovať za skvelé realitné služby pani maklérky Diany Novotnej, od ktorej som kupoval 1. izb. byt v Malackách. Poďakovať, za jej neskutočnú promptnosť, pomoc a za znalosti pri kúpe spomínanej nehnuteľnosti. Odporúčam! S pozdravom Ing. Zdenek Kováč”

Eva Mrázová

“Max profesionálny a ústretový prístup maklérov, ktorý sa už len tak nevidí, veľká spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578