EXKLUZÍVNE iba v TUreality veľký rodinný dom, 120m2 zastavaná plocha, Družstevná pri Hornáde, Košice-okolie

Cena: 86 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 42360
  • Predaj: Vidiecky dom
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TU reality ponúka EXKLUZÍVNE rodinný dom v obci Družstevná pri Hornáde vzdialenej od Košíc cca 11km, asi 10min autom. Jednopodlažný rodinný dom sa nachádza na rovinatom pozemku o rozlohe 308m2, leží pri hlavnej ceste, zastavaná plocha je 120m2, obytná plocha je 80m2. Dispozične je riešený nasledovne, vstupná chodba, kuchyňa s izbou, obývačka, veľká kúpeľňa s WC a umývadlom, zo zadnej časti šopa a pivnica. Na dome prebehla rekonštrukcia strechy (plechová škridlová krytina), okapových zvodov a komína pred cca 10-rokmi. Prevažný materiál je vaľok, tehly, dom má plastové okná, je omietnutý z vonku, interiér prešiel nedávnou rekonštrukciou: nové stierky, znížený sadrokartónový strop, nová kuchynská linka, nová elektroinštalácia, dlažba a kamenný obklad v kúpeľni. Vykurovanie je zabezpečené krbovými kachliami a veľkým kachľovcom. Ohrev vody je riešený bojlerom. Inžinierske siete: elektrika 220V, obecná kanalizácia, voda je zo studne. Energetický certifikát nebol predložený. Dom je treba naozaj VIDIEŤ. Ochotne Vám poradíme a BEZPLATNE pomôžeme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti (pomôžeme a vybavíme najvýhodnejší úver). Viac info na adrese: simko@tureality.sk, alebo na tel. čísle: 0904408322.

Maklér
Ing. Tomáš Šimko

Ing. Tomáš Šimko

Email

simko@tureality.sk

Kontakt

0904408322

Referencia na makléra

Eva Kravcova

“Som veľmi spokojná. Veľmi ústretový, venuje sa klientom. Vidieť, že ho práca baví, budem určite odporúčať.”

Vladimír VARGA

“Vyjadrujem úplnú spokojnosť s predajom našej nehnuteľnosti a počítam s vami aj do budúcna.”

Gejza Aboši

“Touto cestou sa chceme velmi pekne poďakovať pánovi Šimkovi za rýchly a zodpovědný předák nehnuteľnosti. Boli sme vo všetkých smeroch s vámi velmi spokojený. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.”

Martin Šolc

“S prístupom pána Šimka som veľmi spokojný. Ochotne poradil a vybavil potrebné záležitosti spojené s kúpou bytu. Jasne vysvetlil aktuálny stav procesu kúpi bytu a všetky nasledujúce potrebné kroky.”

Marcela Szentkuti

“Ďakujem Ing. Šimkovi za profesionálny a ľudský prístup pri predaji bytu. Ochotný, trpezlivý, empatický. Správny človek, na správnom mieste. Svoju prácu vykonáva s plným nasadením, aj nad rámec svojich povinností. Prajem pevné zdravie a úspechy v práci. Ďakujeme.”

Michaela Bičkošová

“S prístupom a ochotou pána Šimka počas celého priebehu obchodu som bola maximálne spokojná. Svoju prácu odvádza s vysokým nasadením a ochotou pomôcť nám.”

Daniel Lukáč

“Veľmi dobrá, otvorená komunikácia, ochota riešiť veci rýchlo, seriózne a hlavne empaticky voči nám ako zákazníkom. Veľká spokojnosť.”

Vladimír Krivjaník

“Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánovi Šimkovi za jeho prístup pri sprostredkovaní predaja môjho bytu v Košiciach na Havanskej ul. Reagoval promptne a profesionálne, vybavil všetko a jeho ľudský prístup ma veľmi oslovil. Myslím si, že Vaša spoločnosť TU Reality bude mať úspechy práve vďaka takým ľuďom, ako je Tomáš Šimko. Ďakujem za profesionálnu prácu a prajem pánovi Šimkovi aj vašej realitke všetko dobré a mnoho úspechov.”

Anna Meteňková

“Vďaka pánovi Tomášovi Šimkovi prebehol predaj našej nehnuteľnosti bez problémov, zbytočných naťahovačiek a hlavne rýchlo. Oceňujem jeho profesionálny a hlavne ľudský prístup a prajem veľa pracovných a osobných úspechov. Ďakujeme pán Šimko”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578