Rezervovane !Exkluzívne 13 ročný 2 podlažný rodinný dom s pozemkom 730m2

Cena: 195 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 42174
 • Predaj: Rodinný dom
 • Zastavaná plocha: 256 m2
 • Náklady na služby a energiu: 150 Eur/mesiac
 • Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
 • Zdroj tepla: kombinácia
 • Príprava teplej vody: el.akumulačný boiler
 • Prevažujúca konštrukcia objektu: panelová
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Možnosti využitia: trvalé bývanie
 • Terajšie využitie: trvalé bývanie
 • Pitná voda: vodovod
 • Odpadové vody: domová čistička
 • Elektrický prúd: 220/380 V
 • Elektrická tarifa: denný a nočný
 • Vybavenie: krb
 • Rok kolaudácie: 2007-2009
 • Kvalitatívny štandard: Nadštandardné materiály/atyp
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Bezpečnostné zariadenie: Áno
 • Počet parkovacích miest v garáži: 1
 • Výmera pozemku celkom: 730 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Tureality Vám exkluzívne ponúka na predaj 13 ročný murovaný rodinný dom v obci Slovenské Pravno, ktoré je 13 km od kúpeľného mesta Turčianske Teplice a 26km od mesta Martin … Dom disponuje 2 podlažiami … Na prvom podlaží je k dispozícii chodba so samostatnou toaletou ,veľká priestranná obývacia miestnosť s kuchyňou , spálňa s vlastnou kúpeľnou , ktorej súčasťou je vírivka a sprchový kút a vlastnou toaletou … V kuchyni je k dispozícii špajza a pod schodami kotolňa … Na druhom podlaží sú 3 izby a kúpeľňa rovnako s vírivou vaňou a sprchovým kútom a s toaletou … Vo vstupnej chodbe je vstavaná chodbová stena a vstavané skrine … v obývacej izbe rovnako na mieru robená obývacia stena … V spálni a dvoch horných izbách sú tiež vstavane skrine … Spálňa sa predáva aj s posteľou a nočnými stolíkmi … V kuchyni , ktorá má aj jedálenskú časť je stôl pre 6 osôb … V celom dome na oboch podlažiach je elektrické podlahové kúrenie … voda je obecná , odpad riešený čističkou … Na pozemku je vybudovaná studňa , ktorá je napojená aj do domu , dá sa prepínať a je možné ju využívať na úžitkovú vodu … Dom ma vlastnú garáž o rozlohe 20m2 … v garáži je vlastne umývadlo s vodou , elektrika aj prípojka na 380V … Pred domom je vydlaždené parkovanie pre cca 5 aút , podstrešie na dve autá … vedľa domu je krytá dreváreň … záhrada za domom s terasou poskytuje dostatok priestoru na oddych , zábavu pre deti aj rodinné grilovačky … Mesačné náklady sú cca 150 eur … Do domu je privedená optika Telekom … Dom je vybavený bezpečnostným systémom aj detekciou pohybu a dymu …Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel . čísle +421 41 3217800 alebo mailom na bubicova@tureality.sk

Maklér
Eva Bubicová

Eva Bubicová

Email

bubicova@tureality.sk

Kontakt

0911529264

Referencia na makléra

Marcus Ivaška

“Pani Bubicová bola vždy vo všetkom veľmi ochotná a aj napriek prvotnej opatrnosti a malej nedôvere z našej strany všetko profesionálne zvládla vybaviť, vrátanie financovania a ďalších náležitostí okolo celej transakcie. Všetko nám vždy vysvetlila tak ako som potrebovali. Je vždy usmiata s pozitívnym prístupom k veci. Jediná vec, ktorú by som si dovolil navrhnúť je menej uvoľnenej módy a bolo by to už úplne TOP. Zdržala nás jedine samotná banka no nakoniec sme všetko stihli v čase rezervácie. Ďakujeme veľmi pekne, už sa tešíme z nového bytu, kde momentálne realizujeme rekonštrukciu a po nej pozývame na kávu! :) Určite by sme tieto služby využili aj znova a odporučili ďalej.”

Michaela Keltošová

“Pani Bubicová je TOP medzi maklérmi. Rýchlosťou blesku mi predala dom, ochotná, promptná, usmievavá, milá, nikdy jej nevadilo či bol víkend či týždeň keď som jej zavolala. S ničím nemala problém. Tak ako mi bola odporučená, tak aj ja ju odporúčam na 100%. Som rada že som sa správne rozhodla a zverila dom na predaj do jej rúk. VEĽKÉ ĎAKUJEM.”

Jana Koncekova

“Profesionálny, ústretový prístup. Nemám čo vytknúť. Ak by som potrebovala zase pomoc určite by som sa zase ozvala. S mojej strany veľká spokojnosť.”

Branislav Zathurecky

“Veľmi profesionálny, milý a ústretový prístup. Vždy ochotná pomôcť a poradiť aj nad rámec svojich povinností. Veľmi pekne ďakujeme za bezstarostne zrealizovaný predaj nášho domu.”

Janka Merryova

“Predaj bytu prebehol v krátkom čase a bezproblémovo. Obzvlášť si vážim ústretovosť, osobný prístup a ochotu kedykoľvek poradiť. Oceňujem aj pomoc pri prepise energií na nového majiteľa ako aj pomoc pri kúpe novej nehnuteľnosti, ktorú predávala iná realitná kancelária. V tomto smere pani maklérka urobila viac ako musela, čoho si veľmi vážim. Prajem veľa ďalších spokojných klientov.”

Patrícia Obuchová

“Evka vyniká profesionalitou pri prezentovaní vybranej nehnuteľnosti a ústretovosťou pri riešení akéhokoľvek vzniknutého problému. Jej komunikačné schopnosti a obrovská dávka empatie vytvorili prostredie maximálnej dôvery pri realizácii nášho nového domova.”

Maria Lalakova

“Pre mňa top prístup, ochota zo všetkým pomôcť, poradiť. Za chvíľku sme mali byt predaný takže nie je čo dodať. Iba ďakujem.”

Nina Račeková

“Ďakujem Vám za pomoc pri kúpe bytu, veľa vecí som nemusela riešiť sama a celý proces trval asi len dva mesiace. Ušetrilo mi to veľa času a námahy.”

Michal Danč

“Profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti a ochotu byť v kontakte kedykoľvek sme potrebovali.”

Karol Paniak

“Oceňujem neskutočnú ústretovosť a rýchle reakcie na akékoľvek situácie a požiadavky. Veľmi šikovne pani Evka zariadila všetko potrebné - prehľadnú zmluvu, overenie podpisov, bankové služby, dokonca prepisy energií či zmlúv o výkone správy na OSBD. A k tomu bola vždy príjemná a milá - spolupracovať s ňou bola naozaj radosť. Ešte raz úprimná vďaka!”

Lucia Bondová

“Sme vďační za pomoc s predajom nášho bytu pani Evke. Bolo to rýchlo vybavené a jasne vysvetlené. V každom momente ochota vyriešiť problém aj podať informáciu. Prístup profesionálny, flexibilný a veľmi ústretový.”

Petr Tomecek

“Vysoko profesionálny prístup, spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578