Pripravujeme do ponuky Exkluzívne iba u nás 5 izbový rodinný dom v Šali v pôvodnom veľmi zachovalom stave, s pozemkom o výmere 840 m2

Cena: 185 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 41948
  • Predaj: Rodinný dom
  • Možnosti využitia: trvalé bývanie
  • Počet izieb: 5
  • Stav: Pôvodný stav
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Počet nadzemných podlaží: 2
  • Počet parkovacích miest v garáži: 1
  • Počet podzemných podlaží: 1
  • Výmera pozemku celkom: 840 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality pripravuje do ponuky, výhradne iba u nás rodinný dom v Šali. Rodinný dom je 5 izbový s ideálnym pozemkom 840 m2. Dom je v pôvodnom veľmi zachovalom stave s dobrou dispozíciou interiéru. Výmera domu je 160 m2 s garážou na jedno auto. Dom je dvojposchodový, na prízemí domu sa nachádza: vstupná chodba, wc, kuchyňa, obývačka s výstupom na terasu a krbom, izba, garáž a vstup do pivnice. Na poschodí domu sa nachádza kúpeľňa, spálňa ,dve menšie izby, veľká terasa. Tento dom má veľký potenciál, je suchý, zachovalý, bez prasklín, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nových majiteľov. Lokalita domu je veľmi vyhľadávaná v Šali, ktorá vám zaručí pokojné a kľudné bývanie. Susedia sú veľmi dobrý. Pre viac informácii ma kontaktujte na adrese pulcova@tureality.sk alebo na tel. čísle: +421413217800.

Maklér
Natália Pulcová

Natália Pulcová

Email

pulcova@tureality.sk

Kontakt

0902208854

Referencia na makléra

Marta Brnova

“Pani Pulcová sa drží pravidla: každý dom si nájde svojho majiteľa. A tak sa aj stalo. Pri predaji nášho domu našla nového majiteľa, ochotne, promptne, má veľký prehľad čo kde a ako vybaviť, i keď to patrí k jej práci, ale žiaľ nie každý maklér to ovláda a vie svoju prácu prezentovať profesionálne ako ona. 100% spokojnosť s jej servisom.”

Ingrid Lanczová

“Skvelá opakovaná skúsenosť. Ďakujem p. Pulcovej za jej veľmi profesionálny prístup. Je milá, promptná, precízna a výborná v tom, čo robí. Po prvej pozitívnej skúsenosti som sa druhýkrát rozhodla osloviť iba ju. Odporúčam ju každému klientovi.”

Erich a Katarína Lackneroví

“Touto cestou by sme sa chceli poďakovať za služby, spoluprácu ale hlavne profesionálny, ľudský a korektný prístup pani Pulcovej počas obdobia kedy nám pomáhala pri kúpe nehnuteľnosti. Je to žena u ktorej je vidieť že ju táto práca baví a že jej prioritou je v prvom rade spokojný klient pre ktorého kúpu (predaj) nehnuteľností zabezpečuje. Ďakujeme Natália.”

Milan Líška

“Sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom a ústretovosťou p. Natálie Pulcovej, vždy všetko vysvetlila a poradila,úplná spokojnosť, takže velké ďakujeme. S pozdravom Milan Líška”

Roman Petovsky

“Oceňujem spoluprácu so spoločnosťou TUreality. S ich prácou som veľmi spokojný. Do ničoho nás netlačili a akceptovali mnou požadovanú predajnú cenu nehnuteľnosti. Musím pochváliť veľmi dobrý prístup k predávajúcemu, tak aj k kupujúcemu. Čo je dôležité, neskúšali to na nás zo "žiadnymi fintami", za čo si ich prácu nesmierne vážim. Veľa šťastia TUreality team, nech sa vám darí a prajem vám veľa spokojných klientov!”

Martin Tomovič

“S pani maklérkou Natálkou Pulcovou sme boli nadmieru spokojní. Je to veľmi ochotné a milé žieňa. Snažila sa nám pomôcť aj keď to nebolo jednoduché, ale podarilo sa. ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE.”

Agáta Kovácsová

“Boli sme veľmi spokojní s prácou p. Pulcovej. Bola veľmi milá, šikovná a ochotná. Určite odporúčam!”

Norbert Németh

“Rýchle a profesionálne jednanie maximálna spokojnosť.”

Eva Lukovičová

“S prácou maklérky sme spokojní. Milá, ochotná, ústretová. Určite odporúčam!”

Diana Eliášová

“Odporúčam, dobrá spolupráca, pán maklér bol profesionálny, ústretový a pohotový.”

Zita Šípková

“Sme veľmi spokojní s prácou pani N. Pulcovej, je to príjemná a trpezlivá osôbka, veľmi ľudská a ústretová, komunikovala s nami aj mimo svojej pracovnej doby keď sa nám skôr nedalo. Prácu si viedla veľmi dobre. Takto si predstavujem profesionálnu prácu človeka vo svojom odbore.”

Richard Csanaky

“Absolútna spokojnosť a profesionalita s ktorou pristupuje ohľadom predaja i mimo pracovného času. Málo je takých maklérov, viem o čom hovorím.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578