Na predaj rodinný dom na slnečnom pozemku v Liptovských Revúcach

Cena: na vyžiadanie
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 41798
  • Predaj: Rodinný dom
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj EXKLUZÍVNE rodinný dom po rekonštrukcii v 2004, so záhradkou pri potôčku na rovinatom slnečnom pozemku 508m2. Dvojpodlažný zateplený domček má pôdorys 86m2 s letnou kuchynkou a garážou s automaticky ovládanou bránou. Veľmi pekne udržiavaná stavba je suchá, postavená z tehly, zateplená, nová fasáda, okná - plastové rámy, strecha plech, vyfrézované komíny, kamerový systém. Pristavený domček pri dome slúži na uskladnenie dreva, snežnej frézy, kosačky. Vykurovanie elektrické centrálne + elektrický bojler + krbová pec na drevo alebo brikety. Odpad - žumpa. Voda - napojená na obecný vodovod. Energetický certifikát nebol predložený. Dispozícia domu prízemie: predsieň s krbovou pieckou, schodisko, veľká kuchyňa, kúpeľňa vybavená sprchovým kútom, umývadlom, WC- samostatné, priestranná izba, technická miestnosť s bojlerom a el.pecou. 1.podlažie:balkón, 3x nepriechodné izby, kumbál. Liptovské Revúce sa tešia záujmu pre svieži horský vzduch, podmanivú prírodu, rozprávkovú vtáčiu záhradu, lesy plné zveri a lesných plodov. Obec je východiskovým bodom pre turistické trasy na vrch Ploská, Čierny Kameň či prechod hrebeňom cez vrch Zvolen na Donovaly. Lákavá je stará cesta revúckou dolinou smer Šturec aj okolité zákutia. Milovníci výšok ocenia výstup Ferata Dve veže. V zime pri dostatočnej nádielke snehu priamo v obci môžete využiť lyžiarske svahy, alebo blízky Park snow Donovaly. Výnimočnosť lokality bez svetelného smogu oceníte aj pri pozorovaní hviezd. Pri obhliadke nehnuteľnosti rada poskytnem ďalšie informácie paulinyova@tureality.sk , call centrum číslo: +421 41 3217800

Maklér
Beata Paulínyová

Beata Paulínyová

Email

paulinyova@tureality.sk

Kontakt

0905632926

Referencia na makléra

p. Sanigova

“Sme maximálne spokojní s pani Paulínyovou. Byt, ktorý sme predávali bol za veľmi rýchly čas predaný. Bola k nám veľmi milá a vo všetkých otázkach, ktoré sme mali v súvislosti s predajom nám ochotne poradila. Mala naozaj dostatok trpezlivosti a obchod dotiahla až do konca.”

Miroslava Slašťanová

“S prácou pani Beátky som bola nadmieru spokojná. Všetko prebehlo seriózne a rýchlo. Vrelo ju odporúčam každému, kto chce predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť. Ďakujem za spoluprácu”

Erika Bartánusová

“Absolútna spokojnosť a naozaj odporúčam vo všetkých smeroch! Záujem o klienta, promptné vybavovanie čohokoľvek, kvalitné rady... Za celý čas spolupráce nevznikla ani jedna zlá skúsenosť. ĎAKUJEME!”

Edita Močilanová

“Chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s milým prístupom maklérky p. Beátky Paulínyovej. Napriek našej vzdialenosti od miesta predaja RD bola veľmi ochotná, ústretová, ochotná poradiť, pomôcť, prísť dokonca za nami osobne aj do iných okresov ( LM,RK, MT ) Ďakujeme za spoluprácu, odporúčam.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578