EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Na predaj rodinný dom v obci Solčany, 843 m2

Cena: na vyžiadanie
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 41784
 • Predaj: Rodinný dom
 • Stav: Pôvodný stav
 • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
 • Zdroj tepla: zemný plyn
 • Príprava teplej vody: el.akumulačný boiler
 • Prevažujúca konštrukcia objektu: tehlová
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Možnosti využitia: na podnikanie
 • Terajšie využitie: nevyužívané
 • Pitná voda: vodovod
 • Odpadové vody: verejná kanalizácia
 • Elektrický prúd: 220/380 V
 • Celková úžitková plocha: 193 m2
 • Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Bezpečnostné zariadenie: Nie
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality Vám ponúka NA PREDAJ starší domček s pozemkom, ktorý v minulosti slúžil ako prevádzka pohostinstva je vhodný na výstavbu nového rodinného domu alebo rekonštrukciu v krásnej obci Solčany, ktorá má výbornú občiansku vybavenosť. DOM: v obci Solčany okr. Topoľčany vyhotovený kombináciou surovej a pálenej tehly zastavaná plocha cca 200 m2, plocha pozemku : 843 m2 šírka pozemku 19,53 m IS elektrina 230/380V (na pozemku) voda (na pozemku) plyn (na pozemku) kanalizácia (na pozemku). DISPOZÍCIA DOMU: Hlavná miestnosť(58 m2) so samostatným vchodom, 2-miestnosť so samostatným vchodom s WC a sprchovým kútom (42 m2), kotolňa (9 m2) 3- miestnosť vhodná na výrobu ( 67 m2) 4- miestnosť (19 m 2). OKOLIE Solčany je jedna z najlepšie situovaných obcí iba 4km km do okresného mesta Topoľčany. Taktiež občianska vybavenosť obce je nadštandardná. NÁŠ NÁZOR Pre tých ktorí chcú stavať nový dom pozemok umožňuje postaviť si dom podľa vlastných predstáv, vhodný na podnikanie alebo rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Vrelo odporúčame. Viac informácií poskytneme telefonicky alebo e-mailom, prípadne priamo na obhliadke. V prípade záujmu Vám náš finančný špecialista sprostredkuje bezplatne HÚ šitý na mieru v banke podľa Vášho výberu. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Kontakt: butin@tureality.sk

Maklér
Jozef Butin

Jozef Butin

Email

butin@tureality.sk

Kontakt

0907286706

Referencia na makléra

Peter Chrenko

“Spolupráca s pánom Butinom bola na vysoko profesionálnej úrovni. Predaj nášho domu prebehol bez komplikácií. Čo ma veľmi príjemne prekvapilo a pomohlo bol fakt, že pri dnešnej časovej tiesni, sa o celú administratívu postaral pán Butin. Za nás dávame 10 z 10 bodov pre neho.”

Petra Skrobakova

“Vďaka za spoluprácu s maklérom, pánom Butinom. Radi by sme vyjadrili celkovú spokojnosť po všetkých stránkach a odporúčame, vďaka.”

Michal Stotka

“Spolupráca bola bezproblémová, profesionálny prístup. Ďakujeme za sprostredkovanie predaja.”

Zuzana Danková

“Po predchádzajúcich skúsenostiach s inými RK musím uznať, že pán Butin je skvelý maklér. Nielen že nás upozornil na administratívny nedostatok pri prevzatí nehnuteľnosti do ponuky, ale aktívne nám pomáhal s jeho odstránením. Nemali sme problém dovolať sa mu večer či cez víkend. Dnes je predaj úspešne za nami a pána Butina môžem skutočne iba odporúčať.”

Eva Illášová

“Ďakujem za profesionálny prístup, ústretové návrhy na riešenia ako aj ochotu riešiť vzniknuté problémy. V neposlednom rade by som chcela oceniť ľudský prístup pri predaji mojej rodnej nehnuteľnosti!”

Nenad Đošić

“Profesionálny prístup od prvého dňa, veľmi vysoká trpezlivosť a hľadanie riešenia. Odporúčam každému a vďaka p. Butinovi za všetko čo spravil za nás.”

Simona Zaťková

“Realitná kancelária TUreality Nitra splnila to, čo sme očakávali. Profesionálny prístup, odbornosť, rýchlosť, korektné správanie, komplexne riešenie- právny servis, až po ukončenie predaja bytu. Táto vďaka patrí vášmu realitnému maklérovi p. Butinovi, profi prístup. Ďakujeme, ste spoľahlivá spoločnosť a máte našu dôveru aj do budúcnosti, s predajom pozemkov a nehnuteľnosti.”

Maja Baracká

“Veľmi odporúčam túto realitnú kanceláriu. Vďaka nim a hlavne vďaka pánovi Butinovi, ktorý pre nich pracuje, som si kúpila krásny byt a čo je ešte podstatnejšie, za rozumnú cenu. Prístup z ich strany bol profesionálny, no zároveň veľmi ľudský. S čímkoľvek a kedykoľvek dokázali pomôcť a poradiť.”

Helena Chudá

“Pán Butin odviedol kus skvelej práce pri sprostredkovaní predaja nášho domu od začiatku až po samotný koniec predaja a a touto cestou mu chceme celá rodina poďakovať a popriať veľa úspechov v ďalšej práci.”

Miroslav Slemenský

“Celý proces kúpy nehnuteľnosti prebehol v absolútnom poriadku. Kombinácia ochoty a dostupnosti pána Butina zabezpečili prijemný pocit od začiatku až po koniec kúpy nášho domu. Odporúčam každému, kto potrebuje pomôcť, poradiť a správne nasmerovať pri výbere a kúpe nehnuteľnosti. Ďakujem p. Butin za čas, ktorý ste nám venovali.”

Anna Smatanová

“Oceňujem vysoko profesionálny a veľmi ľudský prístup p. Jozefa Butina. Bol dostupný vždy na telefóne (aj počas zahraničnej dovolenky) a vždy ochotne a trpezlivo hľadal riešenia, až kým sme nedotiahli predaj bytu a kúpu domu do úspešného konca. Ďakujem ☺.”

Emília Kopcová

“Dobrý deň milé TUreality.. Bola som veľmi vďačná maklérovi p. Jozefovi Butinovi za jeho prácu, ktorú vykonáva ozaj s láskou. Predala som dom, keď som sa chcela informovať na niečo, vždy milo mi všetko vysvetlil. Ešte raz veľká vďaka. S pozdravom Milka”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578