VÝHRADNE IBA U NÁS SLNEČNÝ POZEMOK PRUŽINA 920 m2

Cena: 83 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 41671
 • Predaj: STAVEBNÉ POZEMKY
 • Geologický prieskum: Nie
 • Samostatný prístup: Áno
 • Vodovodná prípojka: na pozemku
 • Prírodná rezervácia: Nie
 • Plynová prípojka: na pozemku
 • Elektrická prípojka: na pozemku
 • Vymedzenie v teréne: oplotenie
 • Výmera pozemku celkom: 920 m2
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Pozemok: mierne svahovitý
 • Príjazd: asfaltová cesta
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Skôr ako si pozriete fotogalériu pozemku, stiahnite si link na videoprehliadku z leteckých záberov:****** https://youtu.be/YnLADz51qb0*****VÝHRADNE TUreality ponúka na predaj slnečný pozemok v tichej uličke v obci Pružina. Na pozemku sa nachádza voda, elektrina, plyn a kanalizácia. Na rovinatej časti pozemku je dostatok miesta pre postavenie domu s parkovacím miestom pre autá. Napozemku je dostatok miesta na vyhotovenie posedenia o rozmere 10x16m. Na zadnej časti pozemku sú dve veľké kaskády a za nimi už nič iné ako voľná príroda. Pre viac informácii nás kontaktujte na tel. čísle +421 41/321 78 00, mailom: dobrovodska@tureality.sk

Maklér
Monika Dobrovodská

Monika Dobrovodská

Email

dobrovodska@tureality.sk

Kontakt

0948359239

Referencia na makléra

Elena Prošeková

“Bola som spokojná so službami ktoré mi poskytli. Na začiatku som sa veľmi bála, ale s maklérkou Monikou Dobrovodskou sme boli stále v kontakte, všetky podklady a zmluvy boli v poriadku, o všetkom ma vždy informovala a bola ochotná počkať aj dlhšie kým som sa nasťahovala. Určite odporúčam ich služby aj druhým.”

Rodina Podymáková

“Ďakujeme pani Monike za ústretovú spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti. Príjemné vystupovanie a ochota poradiť, odporúčame. Ďakujeme.”

Eva Bielková

“Spolupracovala som s maklérkou Monikou Dobrovodskou, je vo svojom povolaní vynikajúci odborník na vysokej úrovni, s príjemným priateľským vystupovaním. Ďakujem, len si želám, aby bolo u nás odborníkov, ako je pani Dobrovodská viac.”

Viera Brtisova

“Veľmi pekne ďakujem pani maklérke Monike Dobrovodskej za rýchly predaj mojej nehnuteľnosti. Vrelo odporúčam všetkým ktorí potrebujú služby makléra.”

Daniela Michálková

“Dobrý deň, chcela by som vyjadriť poďakovanie p. Dobrovodskej za kvalitné a rýchle služby, ktoré mi poskytla v súvislosti s predajom RD.”

Zuzana Ševčíková

“Ďakujem pani maklérke za profesionálny prístup, ústretovosť, pochopenie a trpezlivosť, ktorú mala pri predaji mojej nehnuteľnosti. Odporúčam každému,... Je zodpovedná, milá, dochvíľna a pomôže v každej situácii.”

Roman Kohutiar

“Oslovením TUreality sme si našli podnájom na počkanie....teraz riešime cez pani Moniku Dobrovodskú aj kúpu nehnuteľnosti....môžeme ju len a len odporučiť...príjemné vystupovanie, poradenie, dochvíľnosť, ochota...Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu....”

Peter Štrba

“Dobrý deň. S pani Dobrovodskou už spolupracujeme takmer dva roky a som maximálne spokojný. Môžem iba pozdvihnúť jej ochotu a profesionalitu. Určite by som vrelo odporučil.”

Anna Vitázková

“Veľmi ústretové a profesionálne jednanie. Čo sľúbi to dodrží. Je na ňu spoľahnutie. S pozdravom Vitázková.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578