Záhrada s chatou, Hliníková osada, Nové Zámky, 321m2

Cena: 35 799,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 41573
  • Predaj: Záhradná chata
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Pozemok: prevažne rovinatý
  • Pitná voda: studňa
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Výmera pozemku celkom: 321 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka: Na predaj vysadenú, upravenú záhradu s drevenou chatou v osade Hliník v Nových Zámkoch. Celková výmera pozemku je 321m2. Chatka s prístreškom má kuchyňu s kuchynskou linkou, menšiu miestnosť ktorá slúži ako úložný priestor a spaciu časť. Ohrev vody je zabezpečené prietokovým ohrievačom. V blízkosti chatky je parkovací priestor pre autá. Záhrada je krásne vysadená, menšia časť je úžitková. Nachádza sa tu studňa s čerpadlom, altánok s krbom, bazén, búdka na náradie, latrína, sprcha a niekoľko ovocných stromov. K pozemku je bezproblémový prístup za každého počasia a nachádza sa vedľa asfaltovej prístupovej cesty. Na pozemku je zavedená elektrina. Odporúčam! Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu kontaktujte prosím: Tomáš Mihalovics +421 41 3217800, mihalovics@tureality.sk

Maklér
Bc. Tomáš Mihalovics

Bc. Tomáš Mihalovics

Email

mihalovics@tureality.sk

Kontakt

0907532685

Referencia na makléra

Anett Takács

“„Našli sme vynikajúceho, ochotného makléra!!! Prišiel. Poradil. Predal. Vrelo odporúčame!!!!! Ďakujeme Tomáš Mihalovics!!! Prajeme veľa zdravia a pracovných úspechov!!!”

Andrea Petránová

“Ďakujeme p. Mihalovicsovi za jeho ústretový, trpezlivý a korektný prístup pri kúpe rodinného domu. Boli sme veľmi spokojní a vrelo odporúčame.”

Erik Tomanek

“Maximálna spokojnosť. Profesionálny a priateľský prístup k riešeniu akýchkoľvek záležitostí s riešením nehnuteľnosti. Vrelo odporúčam.”

Kristína Tóthová

“Veľká spokojnosť s maklérom, komunikácia na úrovni, vždy k dispozícii pri riešení akéhokoľvek problému. Môžem odporúčať s kľudným svedomím každému, kto hľadá realitného makléra.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578