Skladovo-prevádzkové priestory od 40 do 400m2 na prenájom v Žiline

Cena: 4,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 41397
  • Prenájom: PREVÁDZKOVÉ PRIESTORY
  • Celková podlah.plocha: 400 m2
  • Možnosti rozšírenia: možnosť rozšírenia
  • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na prenájom výrobno skladové priestory v stráženom areáli v širšom centre Žiliny s výborným napojením na všetky hlavne ťahy. Veľkosť vnútornej plochy: je od 40 do 400m2 s možnosťou rozšírenia o ďalších 200m2 na priľahlom pozemku. Budova má murované obvodové steny zateplení 4,8m vysoký strop, betónové podlahy, disponuje všetkými IS. bezpečnostným zariadením, je vybavená kanceláriou, kuchynkou, vykurovanými halami ktoré je možné po dohode rozdeliť do menších sekcii so samostatným vstupom, šatne ,kúpeľňa a wc. Kúrenie zabezpečuje splyňovací kotol na tuhe palivo a tiež aj je možnosť využívať aj kondenzačný kotol na plyn. Cena prenájmu je bez energií. V prípade ďalších informácií ma kontaktujte: zuscak@tureality.sk, tel. 0413217800.

Maklér

Adam Zuščák

Email

zuscak@tureality.sk

Kontakt

0940201017

Referencia na makléra

Bibiana Jankovičova

“S pánom Zuščákom som mala možnosť spolupracovať pri predaji chalupy. Spolupráca s ním bola vynikajúca. Pan Zuščák je skutočný profesionál. Predaj sa realizoval v zložitom období pandémie, a aj keď to bolo veľmi naročne v týchto ťažkých podmienkach spravil maximum. Veľmi slušný, milý, ústretový, trpezlivý. Bolo mi cťou s nim spolupracovať. Jednoznačne pána Zuščáka odporúčam.”

Mária Marcinová

“S prístupom a ochotou pána Zuščáka som bola nadmieru spokojná. Vzhľadom k tomu, že celá práca s predajom ostala na jeho pleciach, predaj bytu bol veľmi rýchly aj napriek sťaženým okolnostiam, ktoré momentálne prežívame všetci. Komunikácia bola jasná, otvorená a v priebehu celého predaja som bola informovaná o postupných krokoch. Keďže nie som zo Žiliny, bola to veľká pomoc a úspora môjho času. Určite pána Zuščáka ako makléra odporúčam. Veľká Vďaka :)”

Zuzana Kobrtkova

“So spoluprácou s pánom Zuščákom sme boli maximálne spokojní, je spoľahlivý, ústretový, vždy nás informoval o aktuálnych udalostiach v procese predaja, na čom sme sa dohodli, to aj reálne platilo, zabezpečil všetko potrebné k predaju nehnuteľnosti, čiže nás výrazne odbremenil od mnohých starostí.”

Tibor Šulek

“Som veľmi spokojný so službami.Pán Zuščák je seriózny, ochotný a má profesionálny prístup. Kúpa bytu aj počas tohto covid obdobia bola velmi rýchla. Ďakujem pekne.”

Ing. Marek Vozárik

“Veľká spokojnosť s pánom Zuščákom. Jeho prístup je profesionálny a zároveň ľudský. O celom priebehu nás informoval a keď bolo treba doplniť informácie, bol vždy k dispozícií. Proces kúpy bytu bol aj vďaka nemu bezproblémový a rýchly. Odporúčam.”

Kristína Komadová

“Spoluprácu s pánom Zuščákom hodnotím výborne. Pomohol nám pri predaji nášho bytu najviac ako mohol. Sme radi že sme predaj bytu zverili do rúk práve jemu a my sme nemuseli mať toľko starostí. Ďakujeme ešte raz a prajeme veľa takých spokojných zákazníkov ako sme my.”

Ivana Šlapková

“Moja skúsenosť s TUreality je veľmi dobrá. Maklér pán Zuščák bol veľmi ochotný a ústretový. Predaj bytu prebehol bez problémov. Ďakujeme za spoluprácu a prajeme pekný deň.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578