6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, VEĽKÉ ROVNÉ, VÝMERA 2599m², VÝHRADNE V TUREALITY

Cena: 215 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 41357
 • Predaj: Rodinný dom
 • Príjazd: spevnená cesta
 • Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
 • Zdroj tepla: uhlie alebo drevo
 • Príprava teplej vody: el.akumulačný boiler
 • Prevažujúca konštrukcia objektu: zmiešaná konštrukcia
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2019
 • Odpadové vody: žumpa bez prepadu
 • Vybavenie: terasa
 • Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet parkovacích miest v garáži: 1
 • Výmera pozemku celkom: 2599 m2
 • Zastavaná plocha: 110 m2
 • Poznámka k cene: vrátane všetkých poplatkov
 • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku a 3D virtuálnu prehliadku ********** https://youtu.be/-L5CyNwt3h8 ********** https://my.matterport.com/show/?m=Pv7z6rJtz9c ************ Tureality ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom vo Veľkom Rovnom, časť Ráztoky. Zastavaná plocha domu je cca 110m² a celková výmera pozemku 2599m². Dom prešiel postupnou, no dôkladnou rekonštrukciou od roku 2005 do roku 2019. Menila sa komplet celá elektroinštalácia v celom dome, nanovo sa zaizolovala strecha, menili sa podlahy, nové exteriérové a interiérové dvere. Dom má prízemie a poschodie. Na prízemí je dispozične dom riešený vstupnou chodbou, kuchyňou spojenou s obývacou izbou a výstupom na zastrešenú terasu s francúzskymi dverami, samostatnou spálňou. V kuchyni je vstavaná chladnička, rúra a elektrická varná doska s digestorom. Na podlahe v kuchyni je položená kvalitná talianska dlažba. V obývacej izbe je krb s vykurovacím systémom, ktorý ohrieva celý dom. V chodbe sa ďalej nachádza kúpeľňa s dvojitým umývadlom s WC a samostatná špajza. Na poschodí je dispozične dom riešený 4 izbami. Dom má podkrovie, ktoré aktuálne slúži ako úložný priestor, poprípade budúci majiteľ si môže dorobiť ďalšie miestnosti na bývanie. Odpad v dome je formou žumpy. Voda je z lokálneho rezervoára. Vykurovanie v dome je na pevné palivo. Aktuálny majiteľ menil bojler. Dom je podpivničený. V pivničných priestoroch sa nachádza elektrický bojler a miestnosti na odkladanie náradia a sezónnych potravín. Vedľa domu je drevená stodola, ktorá má 2 poschodia. Na prízemí sa nachádza miestnosť pre možný chov zvierat a samostatná murovaná izba s komínom, ktorá je aj podpivničená. Na poschodí sú ďalšie miestnosti, ktoré môžu slúžiť ako sklad. Pozemok je vďaka južnej orientácii celodenne slnečný. Na pozemku sa nachádza dostavaná samostatne stojaca garáž, sad s ovocnými stromami a kríkmi. V blízkosti cca 5min od domu sa nachádzajú potraviny, autobusová zastávka, kaviareň a ďalšie. Dom má veľmi nízke mesačné náklady, veľká časť nábytku a zariadenia je zahrnutá v cene. Dom je ideálnym miestom pre sebestačné bývanie, popr. pre prácu z domu aj vďaka dostupnosti 4G siete, alebo môže poslúžiť aj na rekreačné bývanie. Rodinný dom je posledným rodinným domom nachádzajúcim sa hneď vedľa lesa. Je ideálny pre ľudí, ktorí milujú priestor a kľud. Mapa uvádza len orientačné rozmery. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Výhradne v TUreality. Bližšie info: haluska@tureality.sk alebo na tel. čísle +421 41 3217800

Maklér
Ján Haluška

Ján Haluška

Email

haluska@tureality.sk

Kontakt

+421 911 471 111

Referencia na makléra

Mária Sedliačková

“Som maximálne spokojná s prístupom realitného makléra. Celý proces kúpy nehnuteľnosti objasnil hneď na začiatku. Jeho prístup, ochota a okamžité reakcie na vzniknuté komplikácie boli veľmi cenné a nápomocné pre dokončenie kúpy nehnuteľnosti.”

Karol S.

“Bol to náročný boj, ktorý sa nakoniec podaril:) Touto cestou chceme Poďakovať Jančimu H.za ústretovosť, flexibilnosť, serióznosť. Sprevádzal Nás na ceste predaja a zároveň aj nájdenia nového bývania. Vrelo odporúčam Všetkým, ktorí sa nevedia rozhodnúť a ktorí hľadajú makléra zo Všetkými dobrými vlastnosťami a láske k tak náročnej práci. Ešte raz veľmi pekne Ďakujeme ... :)”

Jan Blahak

“Tento pán Ján Haluška je doktor cez reality. Poradí, pomôže, vysvetlí a odporučí. Jeho kvalitný servis a profesionálny prístup doporučujeme všetkým. Boli sme maximálne spokojní s predajom ako aj s kúpou nehnuteľnosti pod jeho vedením. Ďakujeme Janko. S pozdravom rodina Blahakova.”

Viktor V.

“S prístupom TUreality a hlavne makléra p. Halušku maximálna spokojnosť. Všetko ohľadom predaja rod. domu prebiehalo od začiatku do konca bez najmenších problémov. Ďakujem a prajem veľa úspechov.”

Mária Šujanská

“Chcem aj touto cestou poďakovať maklérovi p. Haluškovi, ktorý nám sprostredkovával predaj bytu. Príjemný, ústretový a hlavne pozitívne naladený človek, čo v dnešnej dobe je výnimka. Oceňujem jeho prácu v tom, že ak sme sa na niečom dohodli tak to platilo. Pravidelne sme boli informovaní o záujemcoch, ako aj o vykonaných obhliadkach. Profesionálny prístup mal aj pri kompletovaní a vybavovaní dokumentácie potrebnej k realizácii predaja. Obchod bol prevedený bez problémov. Takže držím mu palce do ďalšej práce a ešte raz ďakujem pán Haluška.”

Radka Jamborová

“Po predchádzajúcich záporných skúsenostiach s realitnými kanceláriami som veľmi rada, že sme stretli makléra akým je Ján Haluška, pretože od začiatku po koniec spolupráce bol ústretový, vo všetkom vedel poradiť, pomôcť ... Prácu berie zodpovedne, prispôsobí sa klientovi, komunikuje na profesionálnej úrovni, nemá najmenší problém si klienta vypočuť a navrhnúť riešenie i pri zložitejšom predaji, alebo kúpe nehnuteľnosti. Jednou vetou by som ho zhodnotila ako makléra so srdcom na správnom mieste so zmyslom pre obchod, ale hlavne ľudským prístupom pre klientov. Určite odporúčam!!!”

Eva Madovčíková

“Spolupráca z realitnou kanceláriou TUreality bola skvelá, obzvlášť chcem poďakovať p. Haluškovi za jeho osobitý a veľmi profesionálny prístup. Jeden skvelý maklér z úžasnou charizmou,chválim za výborné zvládnutý predaj bytu a realizáciu kúpy domu v nie ľahkom období korona vírusu kde aj napriek komplikáciám zvládol všetko čo sľúbil na 1. Jeden z mála maklérov ktorý nehovorí tak povediac do vetra, ale slovo aj dodržal vrátane termínov ak by sme mali ešte raz niečo kupovať, alebo predávať oslovila by som zas len p. Halušku a vrelo ho odporúčam každému kto ma záujem o predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti. Obrovské Ďakujeme :) a prajeme ešte veľa úspechov nie len v pracovnej oblasti:)”

doc.Ing.Katarína Šlopková,CSc

“Dobrý deň, som veľmi spokojná s Vašou realitnou kanceláriou,najmä s Vašimi maklérmi pánmi Jankom Haluškom ,ktorý mi veľmi pomohol pri predaji bytu v Žiline a doporučil svojho kolegu Ľudovíta Šmelka, ktorý s vysokou profesionalitou, prístupom a zodpovednosťou mi pomohol pri kúpe bytu v Bratislave. Veľmi pekne ďakujem, služby vašej realitnej kancelárie budem odporúčať v mojom okolí. Ďakujem.”

Anita Gejdošová

“Predaj nehnuteľnosti prebehol rýchlo a bez problémov. Pán Haluška bol maximálne ústretový, ochotný a milý. Čo veľmi oceňujem, je férové jednanie narovinu bez akéhokoľvek zavádzania. Pána Halušku môžem len odporúčať, pretože ja som bola nesmierne spokojná a za spoluprácu mu týmto ešte raz veľmi pekne ďakujem.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578