VIDEO - EXKLUZÍVNA PONUKA - STUDNIČNÁ 860m2 - slnečný pozemok vhodný na stavbu rodinného domu

Cena: 60,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 41268
  • Predaj: Pozemok pre rodinné domy
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Pozemok: mierne svahovitý
  • Pripravenosť k výstavbe: schválené v územnom pláne
  • Kanalizačná prípojka: nie je
  • Elektrická prípojka: v dosahu
  • Vodovodná prípojka: v dosahu
  • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Video: ***https://youtu.be/Wano7JvZ8XE*** ------------------------------------------------------------------------------- TU reality exkluzívne ponúka na predaj slnečný pozemok 860m2 prístupný priamo z asfaltovej cesty, vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Komjatná časť Studničná. Mierne svahovitý pozemok je situovaný na začiatku obce a prístupný je priamo z cesty, južným smerom klesá. Podľa územnoplánovacej informácie obce, na parcele je možné stavať so súhlasom TANAPu nakoľko je to chránené vtáčie územie. ---------------------------------------------------------------------------- Na LV vedený ako trvalý trávnatý porast. IS: na susednom pozemku el.sieť, pitná voda, odpad žumpa - obec nemá vybudovanú kanalizáciu. Priamo z pozemku je výhľad na najväčšiu pýchu Studničnej, mohutný skalnatý útvar Sedem Kostolov. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať call centrum číslo: +421 41 3217800, alebo priamo makléra: paulinyova@tureality.sk

Maklér
Beata Paulínyová

Beata Paulínyová

Email

paulinyova@tureality.sk

Kontakt

0949011763

Referencia na makléra

Erik Bochner

“Touto cestou by sme chceli veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie predaja bytu a zároveň kúpy domčeka. Obchod prebehol veľmi pokojne, profesionálne a s maximálnou ústretovosťou. Pani Paulínynová je maximálne snaživá, sústredená za čo prejavujeme veľký obdiv. Svoju prácu si vykonáva svedomite, zodpovedne a s nasadením na 120%. Prajeme veľa veľa úspechov a samozrejme mnoho spokojných klientov. Čo viac dodať... skutky a jej skúsenosti hovoria za všetko Jednoznačne odporúčame :).”

p. Sanigova

“Sme maximálne spokojní s pani Paulínyovou. Byt, ktorý sme predávali bol za veľmi rýchly čas predaný. Bola k nám veľmi milá a vo všetkých otázkach, ktoré sme mali v súvislosti s predajom nám ochotne poradila. Mala naozaj dostatok trpezlivosti a obchod dotiahla až do konca.”

Miroslava Slašťanová

“S prácou pani Beátky som bola nadmieru spokojná. Všetko prebehlo seriózne a rýchlo. Vrelo ju odporúčam každému, kto chce predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť. Ďakujem za spoluprácu”

Erika Bartánusová

“Absolútna spokojnosť a naozaj odporúčam vo všetkých smeroch! Záujem o klienta, promptné vybavovanie čohokoľvek, kvalitné rady... Za celý čas spolupráce nevznikla ani jedna zlá skúsenosť. ĎAKUJEME!”

Edita Močilanová

“Chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s milým prístupom maklérky p. Beátky Paulínyovej. Napriek našej vzdialenosti od miesta predaja RD bola veľmi ochotná, ústretová, ochotná poradiť, pomôcť, prísť dokonca za nami osobne aj do iných okresov ( LM,RK, MT ) Ďakujeme za spoluprácu, odporúčam.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578