REZERVOVANÉ EXKLUZÍVNE moderný apartmánový byt, obec Kaluža, 68m2, 2.posch. na Zemplínskej Šírave

Cena: 79 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 41041
 • Predaj: 2-izb. byt
 • Celková podlahová plocha bytu: 68 m2
 • Výťah: Nie
 • Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Konštrukcia bytu: tehlová
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Kategória bytu: I. kategória
 • Náklady na služby a energiu: 85 Eur/mesiac
 • Príprava teplej vody: prietokový ohrievač (elektrický)
 • Nadzemné podlažie: Podstrešné podlažie
 • Balkón: Áno
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TU reality ponúka moderný, novo zrekonštruovaný 2 izbový apartmánový byt o rozlohe 68 m2, nachádzajúci sa na 2. poschodí bytového domu v obci Kaluža cca 500 m od vodnej plochy. Samotný byt pozostáva z dvoch izieb. Spálne, v ktorej sa nachádza vírivka 2 x 2,3m a druhej obývacej izby, ktorá je spojená so vstupnou chodbou a kuchynkou. V obidvoch izbách je externá klimatizácia. Kuchynka je vybavená chladničkou a dvojplatničkou. Ohrev vody je zabezpečený bojlerom a bytový dom je napojený na kanalizáciu. Balkón s francúzskymi oknami poskytuje prijemný relax s panoramatickým výhľadom na Zemplínsku Šíravu. Byt viete vhodne využiť aj na prenájom. V bezprostrednej blízkosti apartmánu je možnosť využitia tenisových kurtov a bazénu. Neďaleko leží aj stredisko Kamenec, ktoré je populárnym strediskom zábavy s množstvom stánkov a reštaurácií. Obľúbený Thermalpark Šírava je vzdialený iba 1,5 km. Keď Vás daná nehnuteľnosť zaujala, neváhajte ma v prípade akýchkoľvek otázok kontaktovať: simko@tureality.sk, Tel.:+421 41 3217800.

Maklér
Ing. Tomáš Šimko

Ing. Tomáš Šimko

Email

simko@tureality.sk

Kontakt

0904408322

Referencia na makléra

Eva Kravcova

“Som veľmi spokojná. Veľmi ústretový, venuje sa klientom. Vidieť, že ho práca baví, budem určite odporúčať.”

Vladimír VARGA

“Vyjadrujem úplnú spokojnosť s predajom našej nehnuteľnosti a počítam s vami aj do budúcna.”

Gejza Aboši

“Touto cestou sa chceme velmi pekne poďakovať pánovi Šimkovi za rýchly a zodpovědný předák nehnuteľnosti. Boli sme vo všetkých smeroch s vámi velmi spokojený. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.”

Martin Šolc

“S prístupom pána Šimka som veľmi spokojný. Ochotne poradil a vybavil potrebné záležitosti spojené s kúpou bytu. Jasne vysvetlil aktuálny stav procesu kúpi bytu a všetky nasledujúce potrebné kroky.”

Marcela Szentkuti

“Ďakujem Ing. Šimkovi za profesionálny a ľudský prístup pri predaji bytu. Ochotný, trpezlivý, empatický. Správny človek, na správnom mieste. Svoju prácu vykonáva s plným nasadením, aj nad rámec svojich povinností. Prajem pevné zdravie a úspechy v práci. Ďakujeme.”

Michaela Bičkošová

“S prístupom a ochotou pána Šimka počas celého priebehu obchodu som bola maximálne spokojná. Svoju prácu odvádza s vysokým nasadením a ochotou pomôcť nám.”

Daniel Lukáč

“Veľmi dobrá, otvorená komunikácia, ochota riešiť veci rýchlo, seriózne a hlavne empaticky voči nám ako zákazníkom. Veľká spokojnosť.”

Vladimír Krivjaník

“Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánovi Šimkovi za jeho prístup pri sprostredkovaní predaja môjho bytu v Košiciach na Havanskej ul. Reagoval promptne a profesionálne, vybavil všetko a jeho ľudský prístup ma veľmi oslovil. Myslím si, že Vaša spoločnosť TU Reality bude mať úspechy práve vďaka takým ľuďom, ako je Tomáš Šimko. Ďakujem za profesionálnu prácu a prajem pánovi Šimkovi aj vašej realitke všetko dobré a mnoho úspechov.”

Anna Meteňková

“Vďaka pánovi Tomášovi Šimkovi prebehol predaj našej nehnuteľnosti bez problémov, zbytočných naťahovačiek a hlavne rýchlo. Oceňujem jeho profesionálny a hlavne ľudský prístup a prajem veľa pracovných a osobných úspechov. Ďakujeme pán Šimko”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578