Exkluzívny predaj slnečného pozemku 276m2 v obci Liptovská Lúžna.

Cena: 20 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 40897
 • Predaj: Rekreačný pozemok
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Kanalizačná prípojka: v dosahu
 • Elektrická prípojka: v dosahu
 • Plynová prípojka: nie je
 • Vodovodná prípojka: v dosahu
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Samostatný prístup: Áno
 • Výmera pozemku celkom: 276 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka výhradne: rovinatý slnečný pozemok v intraviláne o rozlohe 276m2 s čarovným výhľadom vo vyšnej časti Liptovskej Lúžnej. Predstavujeme ideálnu príležitosť utiecť z ruchu mesta do rázovitej liptovskej tichej obce, kde si v bezpečí vychutnáte prírodu. Celodenným slnkom zaliaty malý pozemok dáva možnosť vybudovaniu záhradnej chatky s priamym vstupom z asfaltovej obecnej cesty. Okolitá zástavba ponúka možnosť pripojenia IS : kanalizácia, vodovod súkromná nádrž/platba 1x ročne, elektrická sieť. LV parcela C- Trvalý trávnatý porast. Lúžňanská dolina je prepojená s Lupčanskou dolinou. V objatí vrchov Nízkych Tatier si vychutnáte skvelé príležitosti cykloturistiky, turistiky aj hubárčenia. Lyžiarske stredisko Donovaly vzdialené 20km. Gothal v Liptovskej Osade láka bazénmi, saunou. Salaš priamo v Lúžnej pod Salatínom Vám ponúka poctivé syry zo 100% ovčieho mlieka. My Vás bezpečne prevedieme kúpou vrátane poplatkov a kompletným právnym servisom. Kontakt maklér paulinyova@tureality.sk,+421 41 3217800

Maklér
Beata Paulínyová

Beata Paulínyová

Email

paulinyova@tureality.sk

Kontakt

0949011763

Referencia na makléra

Radomír Trnovec

“Maximálna spokojnosť s p. Paulínyovou. Všetko prebehlo max korektne a odporúčam. Ďakujem za spoluprácu.”

Erik Bochner

“Touto cestou by sme chceli veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie predaja bytu a zároveň kúpy domčeka. Obchod prebehol veľmi pokojne, profesionálne a s maximálnou ústretovosťou. Pani Paulínynová je maximálne snaživá, sústredená za čo prejavujeme veľký obdiv. Svoju prácu si vykonáva svedomite, zodpovedne a s nasadením na 120%. Prajeme veľa veľa úspechov a samozrejme mnoho spokojných klientov. Čo viac dodať... skutky a jej skúsenosti hovoria za všetko Jednoznačne odporúčame :).”

p. Sanigova

“Sme maximálne spokojní s pani Paulínyovou. Byt, ktorý sme predávali bol za veľmi rýchly čas predaný. Bola k nám veľmi milá a vo všetkých otázkach, ktoré sme mali v súvislosti s predajom nám ochotne poradila. Mala naozaj dostatok trpezlivosti a obchod dotiahla až do konca.”

Miroslava Slašťanová

“S prácou pani Beátky som bola nadmieru spokojná. Všetko prebehlo seriózne a rýchlo. Vrelo ju odporúčam každému, kto chce predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť. Ďakujem za spoluprácu”

Erika Bartánusová

“Absolútna spokojnosť a naozaj odporúčam vo všetkých smeroch! Záujem o klienta, promptné vybavovanie čohokoľvek, kvalitné rady... Za celý čas spolupráce nevznikla ani jedna zlá skúsenosť. ĎAKUJEME!”

Edita Močilanová

“Chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s milým prístupom maklérky p. Beátky Paulínyovej. Napriek našej vzdialenosti od miesta predaja RD bola veľmi ochotná, ústretová, ochotná poradiť, pomôcť, prísť dokonca za nami osobne aj do iných okresov ( LM,RK, MT ) Ďakujeme za spoluprácu, odporúčam.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578