REZERVOVANÉ S TUREALITY. 4-izbový rodinný dom za troma mostami v Nových Zámkoch, 469m2.

Cena: 83 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 40533
  • Predaj: Rodinný dom
  • Zastavaná plocha: 120 m2
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Pozemok: prevažne rovinatý
  • Pitná voda: vodovod
  • Elektrický prúd: len 220 V
  • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

REZERVOVANÉ S TUREALITY. TUreality ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom za troma mostami v Nových Zámkoch. Dom bol postavený z tehly. Dispozične pozostáva: zo vstupnej chodby, kuchyne, špajze a 4 izieb (z toho je jedna podkrovná). Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli vymenené plastové okná, vymenená elektroinštalácia, nová strecha a bol zateplený fasádnym polystyrénom z prednej strany. V kuchyni je kuchynská linka so spotrebičmi. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. V celom dome sú položené palubovky a dlažba. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: plyn, voda a elektrina. Vykurovanie a ohrev vody je zabezpečené plynovými gamatkami a bojlerom. Okná sú plastové. Na udržiavanom pozemku sa nachádzajú stromy, vŕtaná studňa a búdka na náradie. Výmera pozemku je 469m2. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol k dispozícii. Odporúčam! Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu kontaktujte prosím: Tomáš Mihalovics +421907532685, mihalovics@tureality.sk Cena: 83 000€ + pri rýchlom jednaní dohoda možná

Maklér
Bc. Tomáš Mihalovics

Bc. Tomáš Mihalovics

Email

mihalovics@tureality.sk

Kontakt

0907532685

Referencia na makléra

Anett Takács

“„Našli sme vynikajúceho, ochotného makléra!!! Prišiel. Poradil. Predal. Vrelo odporúčame!!!!! Ďakujeme Tomáš Mihalovics!!! Prajeme veľa zdravia a pracovných úspechov!!!”

Andrea Petránová

“Ďakujeme p. Mihalovicsovi za jeho ústretový, trpezlivý a korektný prístup pri kúpe rodinného domu. Boli sme veľmi spokojní a vrelo odporúčame.”

Erik Tomanek

“Maximálna spokojnosť. Profesionálny a priateľský prístup k riešeniu akýchkoľvek záležitostí s riešením nehnuteľnosti. Vrelo odporúčam.”

Kristína Tóthová

“Veľká spokojnosť s maklérom, komunikácia na úrovni, vždy k dispozícii pri riešení akéhokoľvek problému. Môžem odporúčať s kľudným svedomím každému, kto hľadá realitného makléra.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578