Výhradne na predaj POZEMOK v obci Bojná, 1795 m2

Cena: 30 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 40387
  • Predaj: STAVEBNÉ POZEMKY
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Pozemok: prevažne rovinatý
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Samostatný prístup: Áno
  • Výmera pozemku celkom: 1795 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality vám ponúka na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite obci Bojná. Plocha pozemku je cca 1795m2,dĺžka cca 187m2, šírka cca 9m2.Je prevažne rovinatý a celodenne slnečný. Prístup na pozemok je z asfaltovej cesty.IS cca 5m od pozemku. Obec Bojná je plne občiansky vybavená: pošta, zdravot.stredisko, kozmetička, kaderníčka, škôlka, škola, potraviny mini Zoo na ranč Babica. Ak vás ponuka zaujala, kontaktujte ma prosím na tel.č: +421 41 3217800 alebo email: beckova@tureality.sk

Maklér
Mariana Bečková

Mariana Bečková

Email

beckova@tureality.sk

Kontakt

0950596197

Referencia na makléra

Rsdr. Lubomir Kollarik

“Dobrý deň, pred niekoľkými týždňami sme prostredníctvom realitnej kancelárie TUreality predávali nehnuteľnosť v Topoľčanoch. Realitná maklérka pani Mariana Bečkova od samého začiatku pristupovala k realizácii predaja veľmi profesionálne, ľudsky i odborne na vysokej úrovni. Vždy bola ochotná riešiť problémy k spokojnosti predávajúcich za čo jej patrí úprimné poďakovanie. Každému, kto bude riešiť predaj alebo kúpu nehnuteľnosti odporúčam TUreality. Ešte raz vďaka realitke, ale predovšetkým pani Bečkovej.”

Janka Hlavinova

“Chceme sa veľmi pekne poďakovať ústretovej, milej a vždy ochotne realitnej maklérke p. Bečkovej. V ktorúkoľvek hodinu i cez dovolenku nemala problém zdvihnúť telefón a byť nám nápomocná. Ďakujeme ešte raz a prajeme jej všetko dobre a nech sa darí.”

Marianna Fuskova

“Dobrý deň, dnes som bola s kamarátkou na obhliadke prenájmu. To čo sa nám stalo bolo síce prvý krát, ale pevne dúfam že nie je posledný. Hneď pri vstupe nás čakala veľmi milá, ochotná a príjemná realitná maklérka. Boli sme už na viac obhliadkach, ale taký prístup, komunikáciu a hlavne snahu som ešte nezažila. Byt čistý, nachystaný. Na všetky otázky sme dostali adekvátne odpovede. Vidieť, že svoju prácu robí z radosťou a chuťou. Takže za nás 100%. Nemôžem povedať či vytknúť niečo zlé. Takto by sa mali chovať ku klientom všetci.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578