4-IZBOVÝ BYT O VÝMERE 140m2 V RODINNOM DOME S VLASTNÝM VSTUPOM, ŽILINA - BYTČICA

Cena: 700,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 40092
 • Prenájom: 4-izb. byt
 • Celková podlahová plocha bytu: 140 m2
 • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
 • Zdroj tepla: zemný plyn
 • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
 • Nadzemné podlažie: Podstrešné podlažie
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2020
 • Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Konštrukcia bytu: tehlová
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Kategória bytu: I. kategória
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na prenájom 4-izbový byt o výmere 140m2 v rodinnom dome so samostatným vstupom v Žiline - Bytčici. Byt je kompletne zrekonštruovaný a zariadený, dezinfikovaný. Dispozícia: 3 samostatné izby, veľká obývačka spojená s kuchyňou, veľká kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom spojená s WC, murovaný šatník, technická miestnosť. Na dvore je možné využívať posedenie s krbom. Byt má samostatné merače vody, plynu a elektriky. Nájom je vo výške 700 € vrátane televízie a internetu + energie 120 €. Energetický certifikát nebol vytvorený. ODPORÚČAM! INFO: zuscak@tureality.sk, tel. 0413217800

Maklér

Adam Zuščák

Email

zuscak@tureality.sk

Kontakt

0940201017

Referencia na makléra

Bibiana Jankovičova

“S pánom Zuščákom som mala možnosť spolupracovať pri predaji chalupy. Spolupráca s ním bola vynikajúca. Pan Zuščák je skutočný profesionál. Predaj sa realizoval v zložitom období pandémie, a aj keď to bolo veľmi naročne v týchto ťažkých podmienkach spravil maximum. Veľmi slušný, milý, ústretový, trpezlivý. Bolo mi cťou s nim spolupracovať. Jednoznačne pána Zuščáka odporúčam.”

Mária Marcinová

“S prístupom a ochotou pána Zuščáka som bola nadmieru spokojná. Vzhľadom k tomu, že celá práca s predajom ostala na jeho pleciach, predaj bytu bol veľmi rýchly aj napriek sťaženým okolnostiam, ktoré momentálne prežívame všetci. Komunikácia bola jasná, otvorená a v priebehu celého predaja som bola informovaná o postupných krokoch. Keďže nie som zo Žiliny, bola to veľká pomoc a úspora môjho času. Určite pána Zuščáka ako makléra odporúčam. Veľká Vďaka :)”

Zuzana Kobrtkova

“So spoluprácou s pánom Zuščákom sme boli maximálne spokojní, je spoľahlivý, ústretový, vždy nás informoval o aktuálnych udalostiach v procese predaja, na čom sme sa dohodli, to aj reálne platilo, zabezpečil všetko potrebné k predaju nehnuteľnosti, čiže nás výrazne odbremenil od mnohých starostí.”

Tibor Šulek

“Som veľmi spokojný so službami.Pán Zuščák je seriózny, ochotný a má profesionálny prístup. Kúpa bytu aj počas tohto covid obdobia bola velmi rýchla. Ďakujem pekne.”

Ing. Marek Vozárik

“Veľká spokojnosť s pánom Zuščákom. Jeho prístup je profesionálny a zároveň ľudský. O celom priebehu nás informoval a keď bolo treba doplniť informácie, bol vždy k dispozícií. Proces kúpy bytu bol aj vďaka nemu bezproblémový a rýchly. Odporúčam.”

Kristína Komadová

“Spoluprácu s pánom Zuščákom hodnotím výborne. Pomohol nám pri predaji nášho bytu najviac ako mohol. Sme radi že sme predaj bytu zverili do rúk práve jemu a my sme nemuseli mať toľko starostí. Ďakujeme ešte raz a prajeme veľa takých spokojných zákazníkov ako sme my.”

Ivana Šlapková

“Moja skúsenosť s TUreality je veľmi dobrá. Maklér pán Zuščák bol veľmi ochotný a ústretový. Predaj bytu prebehol bez problémov. Ďakujeme za spoluprácu a prajeme pekný deň.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578