ZNÍŽENÁ CENA!! EXKLUZÍVNE !! NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM -181 m2 S GARÁŽOU A POZEMKOM V OBCI SOLČANY CELKOVÁ PLOCHA - 600 m2.

Cena: 160 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 39730
  • Predaj: Rodinný dom
  • Počet parkovacích miest v garáži: 2
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Parcelné číslo: 1440/215
  • Číslo popisné: 843
  • Stav: Pôvodný stav
  • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
  • Zdroj tepla: zemný plyn
  • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
Popis nehnuteľnostiTlačiť

NAJSKÔR SI POZRITE VIDEO RODINNÉHO DOMU: https://youtu.be/ZFwdZ5iH7wE TUreality Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom so záhradou a garážou. Dom pozostáva z dvoch podlaží. Prvé podlažie sa začína vstupnou chodbou oddelenou od druhej dlhej chodby, ktorá vedie celým zvyškom domu. Na chodbe sa nachádzajú 4 svetlé udržiavané, nepriechodné izby, samostatné wc, kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom, presvetlená kuchyňa s veľkou špajzou aj samostatná miestnosť na výstup na povalu. V jednej z miestností sa nachádza samostatný výstup na terasu, ktorá patrí iba k tejto izbe. Na chodbe sú aj dvere ktoré vedú na zadnú veľkú terasu, ktorá sa nachádza zo zadnej strany domu a vedie na dvor za domom. Na chodbe je aj krásne otvorené schodisko, ktoré vedie do pivničnej časti. Nájdeme tu veľkú chodbu, ktorá ma opäť dvere do samostatných miestností. Je tu prázdna miestnosť, ktorá bola predpríprava na saunu, ďalšia miestnosť je technická s kotlom, veľká práčovňa a ďalšia prázdna miestnosť. V spodnom podlaží sú taktiež dvere do garáže s montážnou jamou, kde sa zmestia dve autá. Na chodbe sa nachádzajú aj ďalšie dvere, ktoré vedu do vonkajšej priestrannej kamennej pivnice. Na chodbách, v kúpeľni a práčovni sa nachádza dlažba. Ostatné miestnosti si nový majiteľ môže dokončiť podľa svojich predstáv. Z prednej strany domu je hlavný vchod so schodiskom a aj vonkajší vstup do garáže. Okolie domu je udržiavané, dom je suchý, vymaľovaný a čistý. Vnútro domu je priestranné a svetlé. Pred domom sa nachádza predzáhradka. Dom je pripojený na obecný vodovod a aj na kanalizáciu. V obci je kompletná občianska vybavenosť a je veľmi dobrá lokalita, keďže sa nachádza len pár minút od mesta Topoľčany. Energetický certifikát nebol doložený. V prípade záujmu ma kontaktujte na beckova@tureality.sk

Maklér
Mariana Bečková

Mariana Bečková

Email

beckova@tureality.sk

Kontakt

0950596197

Referencia na makléra

Rsdr. Lubomir Kollarik

“Dobrý deň, pred niekoľkými týždňami sme prostredníctvom realitnej kancelárie TUreality predávali nehnuteľnosť v Topoľčanoch. Realitná maklérka pani Mariana Bečkova od samého začiatku pristupovala k realizácii predaja veľmi profesionálne, ľudsky i odborne na vysokej úrovni. Vždy bola ochotná riešiť problémy k spokojnosti predávajúcich za čo jej patrí úprimné poďakovanie. Každému, kto bude riešiť predaj alebo kúpu nehnuteľnosti odporúčam TUreality. Ešte raz vďaka realitke, ale predovšetkým pani Bečkovej.”

Janka Hlavinova

“Chceme sa veľmi pekne poďakovať ústretovej, milej a vždy ochotne realitnej maklérke p. Bečkovej. V ktorúkoľvek hodinu i cez dovolenku nemala problém zdvihnúť telefón a byť nám nápomocná. Ďakujeme ešte raz a prajeme jej všetko dobre a nech sa darí.”

Marianna Fuskova

“Dobrý deň, dnes som bola s kamarátkou na obhliadke prenájmu. To čo sa nám stalo bolo síce prvý krát, ale pevne dúfam že nie je posledný. Hneď pri vstupe nás čakala veľmi milá, ochotná a príjemná realitná maklérka. Boli sme už na viac obhliadkach, ale taký prístup, komunikáciu a hlavne snahu som ešte nezažila. Byt čistý, nachystaný. Na všetky otázky sme dostali adekvátne odpovede. Vidieť, že svoju prácu robí z radosťou a chuťou. Takže za nás 100%. Nemôžem povedať či vytknúť niečo zlé. Takto by sa mali chovať ku klientom všetci.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578