REZERVOVANÉ ! ZNÍŽENÁ CENA!! EXKLUZÍVNE !! NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM -181 m2 S GARÁŽOU A POZEMKOM V OBCI SOLČANY CELKOVÁ PLOCHA - 600 m2.

Cena: 160 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 39730
  • Predaj: Rodinný dom
  • Počet parkovacích miest v garáži: 2
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Parcelné číslo: 1440/215
  • Číslo popisné: 843
  • Stav: Pôvodný stav
  • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
  • Zdroj tepla: zemný plyn
  • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
Popis nehnuteľnostiTlačiť

NAJSKÔR SI POZRITE VIDEO RODINNÉHO DOMU: https://youtu.be/ZFwdZ5iH7wE TUreality Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom so záhradou a garážou. Dom pozostáva z dvoch podlaží. Prvé podlažie sa začína vstupnou chodbou oddelenou od druhej dlhej chodby, ktorá vedie celým zvyškom domu. Na chodbe sa nachádzajú 4 svetlé udržiavané, nepriechodné izby, samostatné wc, kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom, presvetlená kuchyňa s veľkou špajzou aj samostatná miestnosť na výstup na povalu. V jednej z miestností sa nachádza samostatný výstup na terasu, ktorá patrí iba k tejto izbe. Na chodbe sú aj dvere ktoré vedú na zadnú veľkú terasu, ktorá sa nachádza zo zadnej strany domu a vedie na dvor za domom. Na chodbe je aj krásne otvorené schodisko, ktoré vedie do pivničnej časti. Nájdeme tu veľkú chodbu, ktorá ma opäť dvere do samostatných miestností. Je tu prázdna miestnosť, ktorá bola predpríprava na saunu, ďalšia miestnosť je technická s kotlom, veľká práčovňa a ďalšia prázdna miestnosť. V spodnom podlaží sú taktiež dvere do garáže s montážnou jamou, kde sa zmestia dve autá. Na chodbe sa nachádzajú aj ďalšie dvere, ktoré vedu do vonkajšej priestrannej kamennej pivnice. Na chodbách, v kúpeľni a práčovni sa nachádza dlažba. Ostatné miestnosti si nový majiteľ môže dokončiť podľa svojich predstáv. Z prednej strany domu je hlavný vchod so schodiskom a aj vonkajší vstup do garáže. Okolie domu je udržiavané, dom je suchý, vymaľovaný a čistý. Vnútro domu je priestranné a svetlé. Pred domom sa nachádza predzáhradka. Dom je pripojený na obecný vodovod a aj na kanalizáciu. V obci je kompletná občianska vybavenosť a je veľmi dobrá lokalita, keďže sa nachádza len pár minút od mesta Topoľčany. Energetický certifikát nebol doložený. V prípade záujmu ma kontaktujte na polonska@tureality.sk

Maklér

Terézia Polonská

Email

polonska@tureality.sk

Kontakt

0902821422

Referencia na makléra

Mária Dubová

“Ďakujem veľmi pekne pani Terézii. Bola veľmi ochotná, milý prístup, príjemná. Ďakujem ešte raz veľmi pekne a prajem všetko dobré a nech sa darí. Dubová”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578