PRIPRAVUJEME DO PONUKY EXKLUZÍVNE IBA U NÁS KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK V HRIČOVSKOM PODHRADÍ S ROZMERMI 18x28m A ROZLOHOU 504 m2.

Cena: 47 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 39687
  • Predaj: STAVEBNÉ POZEMKY
  • Výmera pozemku celkom: 504 m2
  • Prírodná rezervácia: Nie
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Bremeno z nájmu: Nie
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka exkluzívne na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Hričovské Podhradie v zastavanej časti obce. Pozemok s rozmermi 18x28 m s celkovou výmerou 504 m2. Pozemok je rovinatý. Pri pozemku sa nachádzajú IS plyn, voda, elektrina. Pre viac informácii ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle‪+421 41 3217800‬, alebo mailom: borekova@tureality.sk

Maklér

Monika Boreková

Email

borekova@tureality.sk

Kontakt

0911472789

Referencia na makléra

Ján DULA

“Prostredníctvom pani Borekovej som kupoval byt. Všetko ochotne vybavila, pomohla aj s vecami ktoré neboli v náplni jej práce. Oceňujem jej pozitívny a profesionálny prístup. Môžem len odporučiť.”

Maroš Dendis

“Ďakujem p. Borekovej za sprostredkovanie predaja RD od získania kupcu až po administrovanie zmluvných dokumentov.”

František Kemka

“Som spokojný na 200%.”

Ján Štubňa

“Milá, priateľská, ústretová a hlavne pomohla vybaviť, čo bolo treba. Vrelo odporúčam a prajem veľa úspechov do budúcna.”

Katarína Z.

“Vážená pani Boreková, obrátila som sa na Vás s dôverou vďaka doporučeniu mojej dobrej známej, ktorá mala s Vami, ako realitným agentom dobré skúsenosti. Dobrú povesť, ktorá Vás sprevádza, ste potvrdila a tak mi zostáva len poďakovať za spoluprácu, ktorá bola vždy korektná , myslím, ku spokojnosti všetkých zainteresovaných. Prajem hodne zdaru v práci a pevné uzdravie. S úctou vďačná klientka Katarína Z.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578