Novostavba dvojpodlažného rodinného domu 267m2 na pozemku s rozlohou 766m2

Cena: dohodou
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 39409
 • Predaj: Rodinný dom
 • Príjazd: spevnená cesta
 • Spôsob kúrenia: ÚK + lokálne vykurovanie
 • Zdroj tepla: kombinácia
 • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Možnosti využitia: trvalé bývanie
 • Terajšie využitie: trvalé bývanie
 • Pitná voda: studňa
 • Odpadové vody: žumpa bez prepadu
 • Elektrický prúd: 220/380 V
 • Počet izieb: 4
 • Stav: Novostavba
 • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Tureality ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v meste Turany, postavený na úžasnom mieste kde Vás zaručene čaká pokoj ticho a nádherné výhľady na Malú fatru ... Úžitková plocha domu je 267m2 čoho súčasťou sú 4 obytné izby, 2 kúpeľne, 3 WC, 3 šatníky, technická miestnosť, garáž pre 2 autá. V celom dome je podlahové kúrenie a možnosť zapojenia 2 krbov. Dokonalosť dopĺňa zabezpečovací a kamerový systém. Dom je riešený z časti otvoreným priestorom obývacej izby a kuchyne s galériou na poschodí ... 2 izby a kúpeľňu na prízemí oddeľuje dlhá chodba, ktorá zaisťuje rozdelenie aktívnej a oddychovej časti domu ... Na poschodí je k dispozícii priestranná galéria , ktorá môže slúžiť ako hosťovská časť , pripadne pracovňa a priestorovo veľkorysá izba so samostatným šatníkom a kúpeľňou . Z obývacej izby sa veľkými francúzskymi oknami vychádza na prestrašenú terasu , kde počas teplých dní strávite určite veľa času .. Na grilovanie pripadne úkryt pred slnkom slúži aj altanok na záhrade ... Aby na záhrade bol vždy poriadok k dispozícii je domček na náradie ... Pre bližšie informácie ma kontaktujte na tel .číslo 0911529264 alebo mailom na bubicova@tureality.sk

Maklér
Eva Bubicová

Eva Bubicová

Email

bubicova@tureality.sk

Kontakt

0911529264

Referencia na makléra

Branislav Zathurecky

“Veľmi profesionálny, milý a ústretový prístup. Vždy ochotná pomôcť a poradiť aj nad rámec svojich povinností. Veľmi pekne ďakujeme za bezstarostne zrealizovaný predaj nášho domu.”

Janka Merryova

“Predaj bytu prebehol v krátkom čase a bezproblémovo. Obzvlášť si vážim ústretovosť, osobný prístup a ochotu kedykoľvek poradiť. Oceňujem aj pomoc pri prepise energií na nového majiteľa ako aj pomoc pri kúpe novej nehnuteľnosti, ktorú predávala iná realitná kancelária. V tomto smere pani maklérka urobila viac ako musela, čoho si veľmi vážim. Prajem veľa ďalších spokojných klientov.”

Patrícia Obuchová

“Evka vyniká profesionalitou pri prezentovaní vybranej nehnuteľnosti a ústretovosťou pri riešení akéhokoľvek vzniknutého problému. Jej komunikačné schopnosti a obrovská dávka empatie vytvorili prostredie maximálnej dôvery pri realizácii nášho nového domova.”

Maria Lalakova

“Pre mňa top prístup, ochota zo všetkým pomôcť, poradiť. Za chvíľku sme mali byt predaný takže nie je čo dodať. Iba ďakujem.”

Nina Račeková

“Ďakujem Vám za pomoc pri kúpe bytu, veľa vecí som nemusela riešiť sama a celý proces trval asi len dva mesiace. Ušetrilo mi to veľa času a námahy.”

Michal Danč

“Profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti a ochotu byť v kontakte kedykoľvek sme potrebovali.”

Karol Paniak

“Oceňujem neskutočnú ústretovosť a rýchle reakcie na akékoľvek situácie a požiadavky. Veľmi šikovne pani Evka zariadila všetko potrebné - prehľadnú zmluvu, overenie podpisov, bankové služby, dokonca prepisy energií či zmlúv o výkone správy na OSBD. A k tomu bola vždy príjemná a milá - spolupracovať s ňou bola naozaj radosť. Ešte raz úprimná vďaka!”

Lucia Bondová

“Sme vďační za pomoc s predajom nášho bytu pani Evke. Bolo to rýchlo vybavené a jasne vysvetlené. V každom momente ochota vyriešiť problém aj podať informáciu. Prístup profesionálny, flexibilný a veľmi ústretový.”

Petr Tomecek

“Vysoko profesionálny prístup, spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578