REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE, NOVÁ CENA!!!! STAVEBNÝ POZEMOK V ZASTAVANEJ ČASTI OBCE HRIČOVSKÉ PODHRADIE, VÝMERA 1338m2

Cena: 82 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 39313
  • Predaj: STAVEBNÉ POZEMKY
  • Pozemok: mierne svahovitý
  • Kanalizačná prípojka: nie je
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Výmera pozemku celkom: 1338 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj slnečný stavebný pozemok v zastavanej časti obce Hričovské Podhradie s rozmermi 22x60,8m a celkovou výmerou 1338 m2. Prístup ku pozemku je po obecnej ceste. Väčšia časť pozemku je rovinatá a zvyšok svahovitý. Pri pozemku sa nachádzajú IS plyn, obecná voda, kanalizácia a elektrická prípojka. Pozemok je vhodný na výstavbu priestranného bungalovu, alebo dvojdomu. Pre viac informácii ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle ‪+421 41 3217800‬, alebo mailom: borekova@tureality.sk

Maklér

Monika Boreková

Email

borekova@tureality.sk

Kontakt

0911472789

Referencia na makléra

Ján DULA

“Prostredníctvom pani Borekovej som kupoval byt. Všetko ochotne vybavila, pomohla aj s vecami ktoré neboli v náplni jej práce. Oceňujem jej pozitívny a profesionálny prístup. Môžem len odporučiť.”

Maroš Dendis

“Ďakujem p. Borekovej za sprostredkovanie predaja RD od získania kupcu až po administrovanie zmluvných dokumentov.”

František Kemka

“Som spokojný na 200%.”

Ján Štubňa

“Milá, priateľská, ústretová a hlavne pomohla vybaviť, čo bolo treba. Vrelo odporúčam a prajem veľa úspechov do budúcna.”

Katarína Z.

“Vážená pani Boreková, obrátila som sa na Vás s dôverou vďaka doporučeniu mojej dobrej známej, ktorá mala s Vami, ako realitným agentom dobré skúsenosti. Dobrú povesť, ktorá Vás sprevádza, ste potvrdila a tak mi zostáva len poďakovať za spoluprácu, ktorá bola vždy korektná , myslím, ku spokojnosti všetkých zainteresovaných. Prajem hodne zdaru v práci a pevné uzdravie. S úctou vďačná klientka Katarína Z.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578