(REZERVOVANÉ)RODINNÝ DOM V ŽILINE-BÔRIK, VÝMERA 135m²

Cena: 79 990,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 38938
 • Predaj: Rodinný dom
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Poznámka k cene: vrátane všetkých poplatkov
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Možnosti využitia: trvalé bývanie
 • Stav: Pôvodný stav
 • Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Výmera pozemku celkom: 135 m2
 • Zastavaná plocha: 48 m2
 • Pitná voda: vodovod
 • Odpadové vody: verejná kanalizácia
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Tureality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj menší rodinný domček v Žiline, časti Bôrik o zastavanej ploche 48m² a celkovej výmere pozemku 135m². Dispozične pozostáva z prízemia a poschodia. Na prízemí sa nachádza veľká miestnosť, ktorá sa dá využiť ako obývacia izba spolu s jedálňou. Na poschodí je možnosť dorobenia priestrannej spálne, popr. ju rozdeliť na detskú časť. Dom je čiastočne podpivničený. Pivnične priestory môžu slúžiť na odkladanie sezónnych potravín alebo náradia. Na pozemku je možné vysadiť si menšiu záhradku, poprípade v letnom čase si môžete užívať grilovaciu sezónu. Dom je napojený na elektrinu, vodovodná prípojka aj kanalizácia sú na pozemku. Budúci majiteľ si dom môže prerobiť podľa vlastných predstáv. Dom má nízke náklady na bývanie a nachádza sa v strategickej polohe, čo zaručuje výbornú občiansku dostupnosť. Neváhajte si dohodnúť obhliadku už dnes! Mapka uvádza len orientačné rozmery. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Bližšie info: haluska@tureality.sk alebo na tel. čísle 0911 471 111.

Maklér
Ján Haluška

Ján Haluška

Email

haluska@tureality.sk

Kontakt

+421 911 471 111

Referencia na makléra

Mária Šujanská

“Chcem aj touto cestou poďakovať maklérovi p. Haluškovi, ktorý nám sprostredkovával predaj bytu. Príjemný, ústretový a hlavne pozitívne naladený človek, čo v dnešnej dobe je výnimka. Oceňujem jeho prácu v tom, že ak sme sa na niečom dohodli tak to platilo. Pravidelne sme boli informovaní o záujemcoch, ako aj o vykonaných obhliadkach. Profesionálny prístup mal aj pri kompletovaní a vybavovaní dokumentácie potrebnej k realizácii predaja. Obchod bol prevedený bez problémov. Takže držím mu palce do ďalšej práce a ešte raz ďakujem pán Haluška.”

Radka Jamborová

“Po predchádzajúcich záporných skúsenostiach s realitnými kanceláriami som veľmi rada, že sme stretli makléra akým je Ján Haluška, pretože od začiatku po koniec spolupráce bol ústretový, vo všetkom vedel poradiť, pomôcť ... Prácu berie zodpovedne, prispôsobí sa klientovi, komunikuje na profesionálnej úrovni, nemá najmenší problém si klienta vypočuť a navrhnúť riešenie i pri zložitejšom predaji, alebo kúpe nehnuteľnosti. Jednou vetou by som ho zhodnotila ako makléra so srdcom na správnom mieste so zmyslom pre obchod, ale hlavne ľudským prístupom pre klientov. Určite odporúčam!!!”

Eva Madovčíková

“Spolupráca z realitnou kanceláriou TUreality bola skvelá, obzvlášť chcem poďakovať p. Haluškovi za jeho osobitý a veľmi profesionálny prístup. Jeden skvelý maklér z úžasnou charizmou,chválim za výborné zvládnutý predaj bytu a realizáciu kúpy domu v nie ľahkom období korona vírusu kde aj napriek komplikáciám zvládol všetko čo sľúbil na 1. Jeden z mála maklérov ktorý nehovorí tak povediac do vetra, ale slovo aj dodržal vrátane termínov ak by sme mali ešte raz niečo kupovať, alebo predávať oslovila by som zas len p. Halušku a vrelo ho odporúčam každému kto ma záujem o predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti. Obrovské Ďakujeme :) a prajeme ešte veľa úspechov nie len v pracovnej oblasti:)”

doc.Ing.Katarína Šlopková,CSc

“Dobrý deň, som veľmi spokojná s Vašou realitnou kanceláriou,najmä s Vašimi maklérmi pánmi Jankom Haluškom ,ktorý mi veľmi pomohol pri predaji bytu v Žiline a doporučil svojho kolegu Ľudovíta Šmelka, ktorý s vysokou profesionalitou, prístupom a zodpovednosťou mi pomohol pri kúpe bytu v Bratislave. Veľmi pekne ďakujem, služby vašej realitnej kancelárie budem odporúčať v mojom okolí. Ďakujem.”

Anita Gejdošová

“Predaj nehnuteľnosti prebehol rýchlo a bez problémov. Pán Haluška bol maximálne ústretový, ochotný a milý. Čo veľmi oceňujem, je férové jednanie narovinu bez akéhokoľvek zavádzania. Pána Halušku môžem len odporúčať, pretože ja som bola nesmierne spokojná a za spoluprácu mu týmto ešte raz veľmi pekne ďakujem.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578